• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte, koľko stupňov Celzia bude nameraných v Poprade na letisku v nedeľu 24.11.2019 o 12:00!    ●   
  • Ocenenie TIPOS Športovec mesiaca október získal Filip Polášek    ●   
  • Vyhrajte so žrebom Lovci peňazí tisíce eur v televíznej hre na Markíze od pondelka až do piatka!    ●   
  • EUROJACKPOT sa vyšplhal na 90 000 000 EUR!    ●   
  • JACKPOT v EUROMILIÓNOCH je 8 510 387,85 EUR!    ●   
  • Žreb Vianočná lotéria s výhrou až 100 000 EUR je už v predaji !!!    ●   
Aktuálne
Späť

Pár tipov a rád od TIPOSu ako naložiť s výhrou

Spoločnosť TIPOS dbá na bezpečnosť svojich hráčov, preto aj prostredníctvom dobrých tipov a rád ako správne naložiť s výhrou pomáha hráčom si naplno užiť ich výhry.

Najdôležitejšou radou je, aby si človek po výhre naozaj premyslel kam a na čo chce svoju výhru investovať. Samozrejme, ak človek výhra závratné výhry v prvom rade si chce splniť všetky svoje sny. Avšak je dôležité nekupovať rôzne nepotrebné veci, ktoré vyprázdnia rýchlosťou svetla jeho bankový účet. V tomto prípade nie je na škodu sa poradiť s odborníkmi resp. finančnými poradcami, ktorí pomôžu s možnosťami investovania peňazí a s ďalším financovaním výhry.

Je pochopiteľné, že väčšinu ľudí, ktorí vyhrajú sú v neskutočnej eufórií a napadne ich, že sa chcú s touto informáciu podeliť so svojim okolím. Najlepšia rada na začiatok znie, nerobiť žiadne impulzívne rozhodnutia. Počkajte kým emócie opadnú a až potom je čas na zásadné kroky. Doprajte si čas a výhru v pokoji napríklad rozdýchajte, popremýšľajte v pokoji o všetkom. Impulzívne kroky vedú k zbytočným výdavkom a nepríjemným situáciám, zachovajte preto chladnú hlavu.

Na čo by hráč mohol využiť svoju výhru?

Jednou z možností je napríklad splatiť všetky svoje dlhy, človeku sa potom hneď ľahšie dýcha. Netreba však všetko platiť ihneď. Banky si za rôzne transakcie účtujú poplatky a tak radšej počkajte na moment, kedy môžete svoje dlhy vyplatiť bez zbytočných úrokov.

Ďalšou z možností je prispieť svojim deťom na štart do lepšieho života. Investícia do ich vzdelania sa vám v budúcnosti môže vrátiť. Navyše, raz sa budú chcieť osamostatniť, a preto ani peniaze investované do nehnuteľností nie sú vyhodené z okna.

Myslím si, že každý má nejaké nesplnené sny a práve veľká výhra vám otvára nové možnosti na ich splnenie. Či už snívate o aute, krásnom bývaní, ceste okolo sveta, možnosť splnenia si týchto snov je po výhre naozaj reálna.

V neposlednom rade je dôležité myslieť aj na tých, ktorí v živote nemali také šťastie. Napríklad pomôcť formou venovania peknej čiastky rôznym charitatívnym či humanitárnym združeniam. A možno práve takýmto spôsobom splniť nejaké sny iným ľudom.

Na záver už len popriať veľa šťastia našim hráčom pri tipovaní číselných lotérií, aby sa im splnili všetky ich sny a túžby aj prostredníctvom spoločnosti TIPOS.