• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Online herňa hráčom ponúka zábavu, napätie a skvelé bonusy!

Zahrať si v internetovom kasíne ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako je to práve v dnešnej dobe. Či už ste nový hráč alebo skúsený „harcovník“, rýchlo sa v online herni na eTIPOS.sk zorientujete a hlavne, užijete si množstvo zábavy!

Najväčšou licencovanou online herňou na Slovensku je eTIPOS.sk.
Hráčom ponúka množstvo benefitov v porovnaní s kamennými kasínami či s inými online kasínami.
Non-stop dostupné: kasíno na eTIPOS.sk je dostupné 24 hodín denne a sedem dní v týždni, takže hráči nie sú limitovaní otváracími hodinami. Jednoducho, zahrajú si, kedy chcú.
Vždy v blízkosti: kým do kamenného kasína musíte cestovať, v prípade online kasínových hier stačí zapnúť počítač a zahráte si dosýta koľko len chcete a kedy len chcete.
Výhody mobilov: azda každý dnes už má mobilný telefón či tablet. Online kasíno na eTIPOS.sk si môžete vyskúšať aj v mobilnej verzii, takže kdekoľvek sa nachádzate, môžete si zahrať.

Licencované online kasíno: zaručuje férovo nastavené kasínové hry. Má nad sebou kontrolný orgán dohliadajúci na dodržiavanie pravidiel daných zákonom.
Vyplatenie výhry: s nami sa nám nikdy nemôže stať, že nedostanete vyplatené vaše výhry. U nás platí 100 % istota vyplatenia výhry, čo je známka serióznosti a spoľahlivosti.
Bez riskovania: Ak nechcete riskovať peniaze, môžete si zahrať len tak pre zábavu, bez vkladu. Väčšina online kasínových hier je totiž k dispozícii aj zadarmo, takže nemusíte riskovať ani jediné euro.
Porozumiete všetkému: Licencované kasíno musí mať webovú stránku v slovenskom jazyku. V etipos.sk herni sa nestane, žeby hráč nepochopil obsah stránky kvôli zlému prekladu alebo že by musel perfektne ovládať cudzí jazyk.


Samozrejmosťou sú aj bonusy, či už sú to uvítacie bonusy pre nových hráčov alebo vernostné pre stálych. Online herňa na eTIPOS.sk realizuje aj rôzne špeciálne bonusy pri rôznych promo akciách. Takže okrem zábavy, napätia a dobrej hry, hráči môžu získať aj ďalšie zaujímavé výhry.

Keďže väčšina online kasín pracuje nielen s osobnými údajmi hráčov, ale aj ich výhrami, je potrebná záruka bezpečných finančných operácií. Tou disponuje aj eTIPOS.sk kasíno a bezpečnostné systémy sú kontrolované príslušným úradom aj niekoľkokrát do roka.

Zdroj foto: TIPOS