• Hraj LOTO a zapoj sa do prémiového žrebovania o štýlový automobil    ●   
  • Gratulujeme! Slovák vyhral 58 807 427 eur v EUROJACKPOTe!    ●   
  • Od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALENT TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

ONE DAY JAZZ festival pod otvoreným nebom

Fanúšikovia jazzu sa môžu po dlhšej kultúrnej odmlke opäť tešiť z výnimočného spojenia domácich a zahraničných jazzových umelcov na ONE DAY JAZZ Festivale. Tento ročník svoju premiéru odštartoval v Banskej Štiavnici 13. augusta a pokračovať bude v najbližších dňoch v ďalších dvoch mestách , Bratislave a Kremnici. Spoločnosť TIPOS je generálnym partnerom tohto festivalu.

Amfiteáter pod Nový zámkom v Bánskej Štiavnici hostil Ondreja Štveráčka – Saxofonistu, ktorý patrí už viac ako dekádu k najvýraznejším postavám nastupujúcej jazzovej generácie v Česku a je kmeňovým hráčom orchestra Gustava Broma, Mattia Boyzz – projekt mladého 17-ročného slovensko-talianského bubeníka Mattia Müllera, ktorého skupina vznikla v júli 2018 po spoločnom absolvovaní letnej jazzovej dielne, Oskar Rózsa, Partnership inlimited feat. Zdenka Predná– slovenský dirigent, skladateľ a multinštrumentalista Oskar Rózsa je jednou z hlavných hnacích síl domácej jazzovej scény. Originátor, producent a spolutvorca mnohých hudobných projektov presahujúcich konvenčný rámec (Under my Spell, Hrana, Legenda o Rytieroch zo Sitna, Free Faces, The Universal Cure a iné).

ONE DAY JAZZ festival sa uskutočnil:
18.8.2020 Bratislava – Stará radnica
19.8.2020 Kremnica- hrad
20.8.2020 Bratislava- Bratislavský hrad

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je generálnych partnerom projektu ONE DAY JAZZ festival.

Zdroj FOTO: Martina Mlcuchová/ Rudolf Baranovič