• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Olympijská víťazka Anastasia Kuzminová v televíznom žrebovaní

Ak ste sledovali v stredu 16. októbra televízne žrebovanie, určite vám neuniklo, že špeciálnym hosťom bola trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová, ktorá spolupracuje so spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.. Nedávno „zlatá“ Nasťa, ako ju mnohí volajú, ohlásila koniec svojej športovej profesionálnej kariéry a nás teda zaujímalo, kam jej kroky najbližšie povedú a či sa chystá odísť z oblasti športu definitívne.


„Pri športe zostávam aj naďalej, akurát len budem mať iné úlohy a ciele. Som rada, že vďaka spolupráci medzi spoločnosťou TIPOS a Slovenským olympijským a športovým výborom vznikajú nové projekty a som hrdá, že môžem byť súčasťou takejto krásnej myšlienky, ktorú v sebe projekty nesú,“ povedala nám Anastasia Kuzminová.


Moderátorka Barbora Krajčírová jej pripomenula aktuálnu výšku Jackpotu v hre Euromilióny. Čo by Anastasia urobila, ak by vyhrala takúto obrovskú sumu peňazí? „Aj počas športovej kariéry a aj teraz sa venujem charitatívnym projektom a rozumiem, čo je pre mnohých ľudí víťazstvo a ako dokážu bojovať. Mojím snom je vziať týchto víťazov, veľkých bojovníkov do sveta. Na miesta, ktoré sú nádherné a ktoré mi doprial šport, že som ich mohla vidieť,“ povedala Anastasia Kuzminová.

Zdroj foto: Tipos