• POČASIE S TIPOSOM!Tipujte teplotu pre miesto Žilina – letisko (Dolný Hričov), ktorá bude nameraná v nedeľu 05.04.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 90 mil. EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Divoké čerešne sú už v predaji. Vyhrajte až 50 000 EUR!    ●   
  • OZNAM-od 17. marca 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok, a to vždy od 10.00 do 14.00 hod    ●   
  • Buďte zodpovední! Hrať a vyhrávať môžete aj z domu online!    ●   
Aktuálne
Späť

Novembroví lovci peňazí

Televízna hra Lovci peňazí pokračovala aj v mesiaci november. Už tretí mesiac vám spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prináša prostredníctvom televízie Markíza každý deň možnosť zabojovať o niekoľkotisícovú výhru. Stačí, ak ste si zakúpili v ktorejkoľvek predajni spoločnosti TIPOS žreb Lovci peňazí, našli trikrát symbol TV a mali to šťastie, aby práve ten Váš žreb bol vyžrebovaný a Vy ste boli pozvaný do štúdia.

Mesiac november priniesol viacero zaujímavostí. Najlepším chytačom sa stala Simonka z Dolných Orešan, ktorá ako jedna z najmladších účastníkov súťaže nachytala 158 loptičiek. Najvyššiu výhru si však aj napriek najväčšiemu počtu loptičiek neodniesla. Najúspešnejším bol na začiatku mesiaca pán Gejza z Čaty, ktorý si odniesol peknú výhru v celkovej výške 3 500 eur.

Zaujímavosťou tohto mesiaca je okrem najmladšej, aj tá najstaršia účastníčka súťaže. Stala sa ňou pani Mária z Bratislavy, ktorá prezradila, že jej vek sa blíži k storočnici.

To, že šťastena sa občas usmeje na niekoho aj viackrát, dokázal pán Ján z okresu Prievidza, ktorý sa v našej súťaži o ten najlepší úlovok pokúsil už druhýkrát.

Rekordmanom v najväčšom počte nachytaných loptičiek a zároveň najvyššou výhrou naďalej ostáva pán Igor z Hosťoviec (173 loptičiek, z akvária č. 5, celková výhra 4325 eur).

Všetkým výhercom gratulujeme!