•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Nové ežreby prinášajú plno zábavy

Na eTIPOS.sk teraz môžete hrať nové zábavné eŽreby s animáciami, hudbou a zvukovými efektami. Pre zvýšenie napätia môžete eŽreb stierať postupne s jednotlivým odhaľovaním hracích polí a animáciou a zažiť tak poriadnu dávku zábavy!

Nová dávka eŽrebov bola vyvinutá hlavne pre mobilné zariadenia môžete ich hrať pohodlne kdekoľvek aj na smartfóne či tablete. A to zadarmo, pre zábavu alebo aj o skutočných 30 000 €.Samozrejmosťou je okamžité vyplácanie výhier hráčom a maximálna bezpečnosť hrania.

Do sveta čarov a mágie vás zavedie ežreb Magic Forest/ Kúzelný les/, ktorý pod trojlístkami ukrýva symboly zvierat a tie vám vedia priniesť šťastie v podobe zaujímavých výhier.

Pre milovníkov pokeru je ako stvorený ežreb s názvom Hot Poker /Horúci Poker/, ktorý za kráľovskú postupku prinesie hráčom výhru 5 000 €.

Šťavnatú ochutnávku plodov leta, pod ktorými sa skrýva výhra 3 000 € okúsite hraní ežrebu Crazy Fruits  /Bláznivé ovocie/.

Ďalšou novinkou sú ežreby Egyptian Treasure II , kde po ceste hľadania egyptského pokladu zažijete dobrodružstvo a zároveň vyhráte sumy až do výšky 10 000 €.

Naším tipom je cesta za bohatstvom a účasť vo vyššej spoločnosti prostredníctvom ežrebu Millionaires Club / Klub milionárov/, kde si hráč vie zotrieť až neuveriteľných 30 000 €.

Myslím si, že každý hráč si príde na svoje a z bohatej ponuky noviniek ežrebov si vyberie ten pravý výherný. Ak si chcete zahrať zadarmo alebo o peniaze, navštívte www.etipos.sk/kasino.