• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Nikdy neviete, kedy vás stretne šťastie!

Šťastie je veľmi vrtkavé a nikdy neviete, kedy sa môže usadiť práve u vás. Existuje mnoho prípadov z domova a aj zo zahraničia, keď hráči vyhrali v číselných lotériách obrovské výhry, vďaka ktorým sa im zmenil život. Presne o šťastí, ale aj o náhode sú aj naše číselné lotérie od TIPOSu. Fanúšičkou číselných lotérií je aj biatlonistka a trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová, ktorú TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje v jej športovej kariére. Ona odkazuje fanúšikom číselných lotérií – Hrajte a vyhrajte. Šťastie treba stále pokúšať.

Hrajte Eurojackpot, Euromilióny či LOTO!

Euromilióny vždy v utorok a v sobotu
Euromilióny sa určite oplatí hrať, pretože vďaka stávke v tejto číselnej lotérii môžete vyhrať milióny eur. Šťastné výherné čísla žrebujeme spravidla každý utorok a v sobotu v týždni.

EUROJACKPOT
Garantovaná minimálna výška JACKPOTU, teda hlavnej výhry v tejto číselnej lotérii, je 10 miliónov eur a maximálna výška JACKPOTU je až 90 miliónov eur. Hráči tipujú 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel, dokopy teda sedem čísel. Výherné čísla sa žrebujú spravidla každý piatok v týždni v Helsinkách vo Fínsku a ten, kto uhádne všetkých sedem čísel, vyhráva JACKPOT a spolu s ním vstupenku do klubu supermilionárov.


LOTO
Hráči tipujú 6 zo 49 čísel. Garantovaná minimálna výška JACKPOT v hre LOTO je 500 000 eur. Výherné čísla žrebujeme spravidla každú stredu a v nedeľu v týždni. Pre šťastie je tu LOTO.

 

Zdroj foto: Igor Stančík/TIPOS