• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Na čo sa bude v roku 2019 sústrediť spoločnosť TIPOS?

Spoločnosť TIPOS v novom roku bude klásť dôraz na mobilné hranie cez dostupné aplikácie etipos číselné lotérie, etipos kasíno a etipos športové stávky, ktoré si hráči stiahnu jednoducho do svojich mobilov a vstúpia tak do sveta online tipovania, kasína a športu z pohodlia svojho domova.

Cieľom spoločnosti bude aj naďalej vytvárať atraktívne hráčske prostredie pre lotérie a stávky na Slovenku. Bude rozširovať svoje portfólio hier, zaujímavých žrebov, vernostných a bonusových programov a nových promo akcií pre svojich verných hráčov. Tak isto bude rozširovať sieť predajných miest po celom Slovensku a obohatí súčasné číselné lotérie o prémiové žrebovania s možnosťou vyhrať atraktívne finančné alebo vecné výhry.

Prajeme všetkým hráčom, aby im rok 2019 priniesol veľa šťastia, zdravia, úspechov a predovšetkým veľa radostí z krásnych výhier. Veríme, že sa ich túžby a sny zmenia aj prostredníctvom spoločnosti TIPOS na skutočnosť.

Viac sa dozviete v relácií TIPOS INFO tu.