• POČASIE S TIPOSOM!Tipujte teplotu pre miesto Žilina – letisko (Dolný Hričov), ktorá bude nameraná v nedeľu 05.04.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 90 mil. EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Divoké čerešne sú už v predaji. Vyhrajte až 50 000 EUR!    ●   
  • OZNAM-od 17. marca 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok, a to vždy od 10.00 do 14.00 hod    ●   
  • Buďte zodpovední! Hrať a vyhrávať môžete aj z domu online!    ●   
Aktuálne
Späť

Na čo by ste minuli výhru, keby ste mali to šťastie a vyhrali by ste Jackpot?

Spoločnosť TIPOS ponúka svojim hráčom lákavé výhry v podobe vysokých Jackpotov svojich číselných lotérií. V ponuke je už tradične napríklad  EUROJACKPOT, LOTO a Euromilióny. Je len na vás, v ktorej z nich sa pokúsite o splnenie svojho sna. Naložili by ste s výhrou konzervatívne alebo by ste popustili uzdu vašej kreativite? Zasnívajme si o tom, aké by to bolo a na čo všetko sa dá takáto suma využiť.

Hráči majú mnoho snov a túžob. Samozrejme každý je v inej situácii a od toho sa odvíja aj to, na čo je výhra použitá. Veľa ľudí by si určite rado splatilo všetky dlhy alebo pomohlo svojim deťom, rodine alebo blízkym tak, aby sa im žilo ľahšie. Čo ale potom, keď viete, že si môžete dopriať čokoľvek iné?

Ak by ste ešte stále ostali nohami na zemi a uvažovali racionálne, predpokladáme, že prvé investície by boli možno do zabezpečenia bývania, kúpi chaty v horách, domu pri mori, alebo nového auta. Ak už predsa len bývate v dome svojich snov, možno by ste premýšľali aj nad investovaním svojich peňazí alebo podnikaním v niečom o čom premýšľate už roky, ale chýbalo vám imanie.


Nájdu sa určite aj takí, ktorí by si chceli vyhraté peniaze užiť na zážitky, ktoré boli doteraz iba snom. Či už ide o cestovanie do exotiky, cestu okolo sveta alebo len spoznávanie nových miest.
V neposlednom rade je dôležité myslieť aj na tých, ktorí v živote nemali také šťastie. Napríklad pomôcť formou venovania peknej čiastky rôznym charitatívnym či humanitárnym združeniam. A možno práve takýmto spôsobom splniť nejaké sny iným ľudom.

Ak by toto všetko, čo sme spomínali bolo pre vás „obyčajné“, verte, že kreativita niekedy skutočne nepozná hraníc.

Za výhru aktuálneho Jackpotu napr. v LOTE, by ste si mohli dovoliť stráviť so svojou milovanou polovičkou 19 nocí v najdrahšom hoteli na svete. Lover ´s deep Luxury Submarine sa nachádza na ostrove Svätá Lucia a ide o hotel, v ktorom sa plavíte pod morskou hladinou. Naskytne sa vám tak neopakovateľný zážitok na celý život zo sledovania a obdivovania krás podmorského sveta s vašim partnerom by vás jediná noc v tomto hoteli stála 262 708,05 EUR.

Ak by ste sa rozhodli, že za dovolenkou už cestovať nechcete a rovno si chcete užívať život napríklad na Mauríciuse. Mohli by ste si kúpiť luxusnú vilu za 3 001 349,53 EUR.

Že spomínaný Maurícius nie je pre vás dostatočná exotika? Tak prečo si rovno nekúpiť nejaký ostrov? Jeden je práve k dispozícii. Ostrov DEADMAN nachádzajúci sa v Strednej Amerike (Belize). Jeho cena je 179 037,34 eur. Takáto ponuka sa neodmieta. Obzvlášť ak by ste vedeli, že vám ostáva ešte dostatok prostriedkov na prežitie na tomto ostrove.

Tak čo poviete? Možností je naozaj veľa. Na záver by sme vám chceli už len popriať veľa šťastia pri tipovaní číselných lotérií, aby sa vám splnili všetky vaše sny a túžby aj prostredníctvom spoločnosti TIPOS, národnej lotériovej spoločnosti, a. s. a zároveň vám dať malú radu.

Najdôležitejšou radou od TIPOSu je, aby si človek po výhre naozaj premyslel kam a na čo chce svoju výhru investovať. Tak isto je dôležitá opatrnosť v tom s kým sa podelí o túto radostnú novinku. V tomto prípade nie je na škodu poradiť sa s odborníkmi resp. finančnými poradcami, ktorí pomôžu s možnosťami investovania peňazí a s ďalším financovaním výhry.

Spoločnosť TIPOS dbá na bezpečnosť svojich hráčov, preto aj prostredníctvom dobrých tipov a rád ako správne naložiť s výhrou pomáha hráčom naplno si užiť ich výhry.

Zdroj FOTO: Shutterstock