• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte, koľko stupňov Celzia bude nameraných v Poprade na letisku v nedeľu 24.11.2019 o 12:00!    ●   
  • Ocenenie TIPOS Športovec mesiaca október získal Filip Polášek    ●   
  • Vyhrajte so žrebom Lovci peňazí tisíce eur v televíznej hre na Markíze od pondelka až do piatka!    ●   
  • EUROJACKPOT sa vyšplhal na 90 000 000 EUR!    ●   
  • JACKPOT v EUROMILIÓNOCH je 8 510 387,85 EUR!    ●   
  • Žreb Vianočná lotéria s výhrou až 100 000 EUR je už v predaji !!!    ●   
Aktuálne
Späť

Muzikálový festival Jozefa Bednárika bol tento rok v novom šate s ešte väčšou grandióznosťou

Festival je poctou fenomenálnemu majstrovstvu Jozefa Bednárika, herca a režiséra televíznych inscenácií, činohier, baletov, muzikálov i opier, ktorý zanechal nezmazateľnú stopu v dejinách slovenského divadelníctva. Exkluzívnym partnerom tohto výnimočného festivalu, ktorý patrí už 12 rokov do letného diania na Slovensku, bola spoločnosť Tipos, národná lotériová spoločnosť, a.s..

Režisér Jozef „Béďo“ Bednárik by bol nadšený. Z pôvodne komorného Muzikálového festivalu, ktorý nesie jeho meno, sa stala multižánrová prehliadka toho najlepšieho z legendárnych, ale aj súčasných muzikálových, filmových, šansónových, popových, operetných i operných melódií. Dvanásty ročník akcie, ktorá sa konala po prvýkrát v romantickom prostredí kúpeľov Sliač bola zaujímavá tiež konfrontáciou mladých umelcov so zabehnutými hviezdami, ale aj naopak.

Festival bol ako tradične rozdelený do rôznych žánrových a programových blokov. Na svoje si prišli nielen nadšenci muzikálovej, divadelnej a filmovej hudby. Nechýbala ani opereta a šansón. Festival potvrdil svoju tradíciu a opäť sa stal miestom stretnutí hercov, autorov, tvorcov a divákov, ktorým poskytuje jedinečnú možnosť bezprostredného kontaktu s hviezdami muzikálového neba.

Zdroj foto: Stanislav Duraj /BlueMark production, s.r.o.