• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Muzikálový festival Jozefa Bednárika bol tento rok v novom šate s ešte väčšou grandióznosťou

Festival je poctou fenomenálnemu majstrovstvu Jozefa Bednárika, herca a režiséra televíznych inscenácií, činohier, baletov, muzikálov i opier, ktorý zanechal nezmazateľnú stopu v dejinách slovenského divadelníctva. Exkluzívnym partnerom tohto výnimočného festivalu, ktorý patrí už 12 rokov do letného diania na Slovensku, bola spoločnosť Tipos, národná lotériová spoločnosť, a.s..

Režisér Jozef „Béďo“ Bednárik by bol nadšený. Z pôvodne komorného Muzikálového festivalu, ktorý nesie jeho meno, sa stala multižánrová prehliadka toho najlepšieho z legendárnych, ale aj súčasných muzikálových, filmových, šansónových, popových, operetných i operných melódií. Dvanásty ročník akcie, ktorá sa konala po prvýkrát v romantickom prostredí kúpeľov Sliač bola zaujímavá tiež konfrontáciou mladých umelcov so zabehnutými hviezdami, ale aj naopak.

Festival bol ako tradične rozdelený do rôznych žánrových a programových blokov. Na svoje si prišli nielen nadšenci muzikálovej, divadelnej a filmovej hudby. Nechýbala ani opereta a šansón. Festival potvrdil svoju tradíciu a opäť sa stal miestom stretnutí hercov, autorov, tvorcov a divákov, ktorým poskytuje jedinečnú možnosť bezprostredného kontaktu s hviezdami muzikálového neba.

Zdroj foto: Stanislav Duraj /BlueMark production, s.r.o.