• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Lovci peňazí v decembri

V mesiaci december sa hráči Lovcov peňazí mohli pokúsiť poslednýkrát zabojovať o čo najväčší úlovok loptičiek vo vzduchovom tuneli. Spoločnosť TIPOS aj v tomto mesiaci rozdávala štedré výhry. Ako sa hráčom darilo ste mohli sledovať každý pracovný deň na obrazovkách televízie Markíza.

Všetkých hráčov v štúdiu spájala jedna vec, a to zakúpenie žrebu Lovci peňazí, nájdenie trikrát TV symbolu a šťastie v losovaní.

V mesiaci december bol prekonaný rekord v počte nachytaných loptičiek. Tento kúsok sa podaril Jakubovi z Hornej Súče, ktorý nachytal 174 loptičiek. Pri akváriu takéto šťastie už nemal a vytiahol si loptičku s číslom jedna. Okrem titulu „najviac nachytaných loptičiek“ v našej súťaži si odniesol sumu 870 eur. Z najvyššej výhry v mesiaci december sa tešil pán Marcel z Nitry, ktorý si domov pred Vianocami odniesol pekných 3 825 eur (153 loptičiek, č. 5 z akvária).

Najúspešnejším počas celej doby trvania súťaže ostáva pán Igor z Hosťoviec s celkovou výhrou 4 325 eur (173 loptičiek, z akvária č. 5).

Ak si chcete pozrieť ako sa darilo Lovcom peňazí v mesiaci november kliknite TU

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. gratuluje výhercom.