• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ktoré top kasína túži navštíviť každý hráč?

Najväčšie, najluxusnejšie, najznámejšie kasína sveta ponúkajú nespútanú zábavu, wellness, skvelé občerstvenie a hlavne množstvo hier. Ktoré sú prvotriedne kasína na svete?

Súčasné kasína ponúkajú zábavu a relax pod jednou strechou. Spravidla ide o veľké luxusné hotelové komplexy, kde sa návštevníkom dostane okrem adrenalínových zážitkov z hier aj špičkové ubytovanie, wellness a dokonca aj kultúrne či športové vyžitie. V mnohých kasínach koncertujú v sálach svetové hviezdy. Tak čo, brali by ste takýto oddych, však?

Medzi najznámejšie kasína sveta patrí kasíno v Monte Carle v Monaku, ktoré bolo založené v roku 1860. Súčasťou tohto luxusného stánku hazardných hier sú aj špičkové kúpele, ktoré majú hosťom spríjemniť pobyt. Už od jeho založenia mal knieža Karol III. Monacký jasný cieľ: pritiahnuť do kasína zámožných klientov. A to sa mu aj podarilo. Dodnes do tohto kasína mieria najväčší boháči sveta.

V rebríčku top kasín sveta nemôžeme vynechať Bellagio v Las Vegas. Hotel a zároveň kasíno je situovaný priamo na The Strip. Je to bulvár, kde stretnete jedno kasíno za druhým, skrátka, akýsi symbol Vegas. Spoločnosť, ktorá Bellagio vlastní, prevádzkuje celú sieť hotelov a kasín po celom svete. A prečo práve tento názov? Luxusný hotel sa nachádza priamo za známou fontánou Bellagio a ak si chcete vychutnať večeru s výhľadom na túto prekrásnu fontánu, máte možnosť objednať si večeru pod holým nebom v reštaurácii Picasso.

Kasíno Mirage v Las Vegas bolo postavené v roku 1986 a patrí medzi najdrahšie v histórii. Celkové náklady na výstavbu sa vyšplhali na neuveriteľnú sumu – 630 miliónov dolárov. Hotel sa okamžite stal magnetom pre turistov a dodnes je lákadlom aj vďaka „sopke“ chrliacej lávu s vôňou Pina Colady. Čo sa týka stavby, máte pocit, že ste sa ocitli v trópoch. Jednoducho, toto kasíno a jeho veľkolepú šou nemôžete pri návšteve Las Vegas vynechať, či už ako turista alebo hráč.

Venetian je v súčasnosti najväčšie kasíno sveta. Nachádza sa v ázijskom Cotai Stripe a na vybudovanie tohto gigantického komplexu bolo potrebných neskutočných 2,4 miliardy dolárov. Kasíno ponúka hráčom 7 000 výherných prístrojov a vyše 1 500 stolových hier. Hotel má pre svojich návštevníkov k dispozícii až 3 000 izieb a pre tých, ktorí by si chceli zašportovať, je vybudovaná kolosálna športová aréna pre 15-tisíc ľudí. Okrem týchto priestorov sa v hoteli nachádzajú aj rôzne priestory pre konferencie či rokovania, ktoré majú spolu 100-tisíc metrov štvorcových.

Zdroj foto:TIPOS