• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Kto vyhrá viac ako dvojmiliónový Jackpot v hre LOTO?

Šťastie praje pripraveným a kto hrá, ten má aj veľkú šancu niečo vyhrať. Aktuálne sa Jackpot v 1. ťahu v hre LOTO drží na sume viac ako 2 milióny eur a zrejme je len otázkou času, kedy tento obrovský Jackpot padne.

Keď sa pozrieme do histórie obrovských Jackpotov v hre LOTO, tak naposledy hrali hráči v hre LOTO o Jackpot vo výške 5 356 435,70 eur v septembri roku 2018. Rok predtým sa Jackpot vyšplhal nad dva milióny eur v marci roku 2017, keď padol v hre LOTO Jackpot vo výške 3 499 264,74 eur. Teraz sa znovu výška Jackpotu v hre LOTO vyšplhala nad 2 milióny eur a hráči sa každú stredu a v nedeľu môžu pokúsiť tento obrovský Jackpot zdolať.

Ak chcete hrať v hre LOTO o Jackpot viac ako 2 milióny eur, nezabudnite uzatvoriť stávky v hre LOTO. Môžete tak urobiť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. Výherné čísla v hre LOTO žrebujeme každú stredu a nedeľu.