•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Kráčajte s dobou a tipujte cez mobil!

Tipovanie číselných lotérií nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie! TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. ponúka hráčom moderný a pohodlný spôsob stávkovania prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Spoločnosť TIPOS okrem klasických papierových tiketov ponúka pre tipujúcich aj modernú formu tipovania číselných lotérií, a to prostredníctvom mobilnej aplikácie eTIPOS číselné lotérie. Táto služba je veľmi komfortná, rýchla a čoraz obľúbenejšia medzi všetkými hráčmi, ktorí radi skúšajú šťastie v číselných lotériách.

Podanie stávky cez mobilnú aplikáciu eTIPOS číselné lotérie je nenáročné. Najväčšou výhodou tejto služby je rýchlosť, jednoduchosť a dostupnosť kdekoľvek, stačí mať po ruke mobilný telefón alebo tablet. Hráč skrátka môže tipovať napríklad aj z pohodlia domova, pričom podanie stávky je skutočne jednoduché – stačí zopár úkonov v mobile a máte natipované!


Ako na to? Ak vlastníte smartfón alebo tablet (ANDROID alebo IOS), nainštalujte do svojho mobilného zariadenia zo stránky www.etipos.sk mobilnú aplikáciu eTIPOS číselné lotérie, ktorú nájdete v záložke MOBIL. Nie je dokonca problémom, ak nie ste zaregistrovaným hráčom, pretože samotný proces inštalácie vám registráciu ponúkne automaticky vykonať.

Po týchto úkonoch a nastavených notifikáciách stačí natipovať si vašu obľúbenú číselnú lotériu. Môžete si vyberať z populárnych hier ako EUROJACKPOT, LOTO, LOTO 5 z 35, EUROMILIÓNY a KENO 10 (a prislúchajúcich doplnkových hier) a potom už len tipovať a zabávať sa!


Ak sa vám aj náhodou stane, že na svojom hráčskom konte nemáte dostatok finančných prostriedkov na stávku, mobilná aplikácia eTIPOS číselné lotérie vám ich umožní doplniť. Musíte uznať – tipovanie nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie, takže ak ešte nemáte túto mobilnú aplikáciu vo svojom telefóne alebo tablete, určite si ju zo stránky www.etipos.sk čo najskôr stiahnite!

Spoločnosť TIPOS dôsledne dbá o korektné informovanie hráčov, preto v aplikácii eTIPOS číselné lotérie tipujúci nájdu aj platné Herné plány ako aj ostatné nevyhnutné informácie.

O internetovej herni eTIPOS.sk
eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry aj stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk – TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Zdroj foto/video: TIPOS