• Hraj LOTO a zapoj sa do prémiového žrebovania o štýlový automobil    ●   
  • Gratulujeme! Slovák vyhral 58 807 427 eur v EUROJACKPOTe!    ●   
  • Od 12.10. 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok od 8.00 do 15.00 hod.    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALENT TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

JOT GAMES 2020

Počas 24. a 25. 2020 augusta sa v Olympijskom tréningovom centre X-Bionic Sphere v Šamoríne konal team building s názvom JOT GAMES, ktorý pre členov Juniorského olympijského tímu (JOT) zorganizoval Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) za podpory spoločnosti TIPOS ako hlavného partnera podujatia.

Aj vďaka podpore spoločnosti TIPOS mali juniori možnosť navzájom sa spoznať, vzdelávať sa na prednáškach, vyskúšať si mediálny tréning a užiť si spoločné aktivity v oficiálnom olympijskom tréningovom centre X-Bionic Sphere. Pre viacerých mladých športovcov išlo o prvú multišportovú skúsenosť, hoci niektorí sa zúčastnili už na OH či ZOH mládeže, alebo na EYOF-e.Na podujatí zazneli zvučné mená ako YouTuber a influencer Peter „Expl0ited“ Altof , kouč Adam Kocian a slovenské športové esá Danka Barteková, Matej Beňuš, Róbert Vittek, Csaba Zalka, Adam Botek, Richard Varga, Richard Nagy a Alexandra Longová. Hosťami Talkshow so Šarkanom boli bývalá tenistka Dominika Cibulková, speváčka Ema Drobná a jej partner Filip Šebo – bývalý futbalový reprezentant Slovenska a aktuálne triatlonista. Vyvrcholenie prvého dňa si nenechal ujsť ani prezident SOŠV Anton Siekel.

 

Zdroj foto/video: SOVŠ