• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ježiško rozdával v online kasíne diamanty!

Predvianočnú atmosféru už cítiť všade navôkol, ale na eTIPOS.sk sa už v polovici novembra začali rozdávať luxusné diamantové darčeky!

Hráč Peter** dňa 15. novembra 2018 zrejme nechcel tráviť chladný podvečer nakupovaním vianočných darčekov a preto opäť investoval do drahých kameňov. Oplatilo sa! Jeho spiny mali v online kasíne na výhernom prístroji Reel Gems skutočne výnimočné zhodnotenie!
Najcennejším bol ten o 17:47, keď hráč síce investoval až 125 eur, no odmena bola veľkolepo sladká – až 30 voľných spinov. Tie mu celkovo vyniesli neuveriteľných 64 305 eur! To však ani zďaleka nebolo všetko a štvrtkový podvečer bol pre tohto hráča skutočným „sviatkom“. Na hráča sa diamanty v jeho kombináciách doslova len tak lepili. Vynára sa dokonca asociácia „Diamanty sú večné“ a v prípade hráča s nickom Peter** by veru aj James Bond bledol závisťou. Veď posúďte sami:

Niekoľko príkladov výherných kombinácií hráča z voľných spinov o 17:47:

Spin o 18:45 bol po opakovanom zatočení posledného valca opäť výnimočný. Hráčovi priniesol až 45 voľných spinov, v ktorých sa drahé kamene spolu s divokým symbolom (má funkciu žolíka) priam sypali z valcov prístroja a niet teda divu, že hráč si zapísal ďalšiu fantastickú výhru v hodnote 20 845 eur.

Spin o 20:49 iba potvrdil magickú konšteláciu symbolov diamantov, žolíkov a symbolov voľných spinov na valcoch. Hráč si po tomto spine pripísal ďalších 20 125 eur!

Vianoce sa už teda začali. Ježiško na eTIPOS.sk začal rozdávať. Určite má toho pripraveného ešte viac. Skúsite to aj vy?