•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Viete aká bola doposiaľ najvyššia výhra v Euromiliónoch ?

JACKPOT v číselnej lotérii Euromilióny sa vyšplhal do závratnej výšky a hráči môžu každý utorok a sobotu „zabojovať“ o obrovskú výhru . K tomu, aby táto obrovská suma skončila u niekoho na účte, stačí len málo. Odvaha, správny odhad a šťastie.

Keď sme sa pozreli na tri najvyššie výhry v hre Euromilióny za uplynulé roky, pravdou je, že dva z nich padli práve na úrovni okolo 7 miliónov eur. Odkaz pre hráčov je jasný! Bojujte o JACKPOT v hre Euromilióny, pretože je na spadnutie!

Doposiaľ najvyššia výhra v hre Euromilióny bola vo výške 7 782 560,60 eur a výherca ju získal v júni v roku 2011. O tri roky neskôr opäť „padol“ JACKPOT v Euromiliónoch, pričom výherca vyhral fantastickú sumu 7 159 091,75 eur. Stalo sa tak v októbri v roku 2014. O rok neskôr si výherca v hre Euromilióny prišiel na ďalšiu skvelú výhru, a to vo výške 2 364 612,90 eur.

Ako hrať Euromilióny?
1. Tipujte 7 z 33 a 1 zo 6 čísel
2. Uzatvorte stávku v hre Euromilióny buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.tipos.sk, mobilnej aplikácie alebo formou SMS na číslo 3333.
3. Výherné čísla v hre Euromilióny sa žrebujú spravidla každý utorok a sobotu

Aktuálna výška JACKPOTU TU