• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ja som si už LOTO podala!

Šťastie je všade okolo nás a v každej oblasti, len ho treba správne uchopiť. Pre šťastie je tu LOTO a veruže, nikdy neviete, kedy sa šťastie na vás usmeje v podobe skvelej výhry! Biatlonistka Anastasia Kuzminová má za sebou veľmi šťastnú a úspechmi ovenčenú sezónu a na šťastie verí.

„Šťastím je moja rodina a to, že môžem športovať a venovať sa tomu, čo prináša mne a ostatným radosť,“ tvrdí Anastasia Kuzminová. Aj ona patrí k fanúšikom číselných lotérií od TIPOSu a keď má náladu trochu si zahrať, uzatvára stávky v hre LOTO prostredníctvom SMS či mobilnej aplikácie. Či sa jej už podarilo vyhrať, však neprezradila.

V číselnej lotérii LOTO tipujete 6 zo 49 čísel a garantovaná výška JACKPOTU je minimálne 500 000 eur. Výherné čísla žrebujeme každú stredu a nedeľu v týždni. Stávky v hre LOTO môžete uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku, alebo prostredníctvom webovej stránky www.tipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Zdroj Foto:NordicFocus photoagency

Zdroj video: Anastasia Kuzminová pre  TIPOS TV