• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Hrajte s novým žrebom Lovci peňazí o tisíce eur!

Chcete sa stať ozajstným lovcom peňazí a odísť domov s dobrým úlovkom? Presne pre vás je určený nový žreb od TIPOSu s názvom Lovci peňazí, vďaka ktorému môžete vyhrať tisíce eur. Ak si kúpite žreb Lovci peňazí a nájdete na ňom 3 x symbol TV, môžete sa dostať do novej televíznej hry Lovci peňazí na Markíze. Je len na vašej šikovnosti a na vašom šťastí, koľko peňazí si ulovíte! Zažite skvelú zábavu, vyhrajte tisíce eur a poďte hrať do novej hry Lovci peňazí!

Už 25.júla tohto roka sa dostáva do predaja nový žreb z dielne spoločnosti TIPOS s názvom Lovci peňazí. Tento žreb dostanete kúpiť na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS na celom Slovensku. Jediný žreb vás môže dostať do novej televíznej hry na Markíze a vy si tak môžete uloviť fantastické výhry. Ako na to?
Stačí, ak si zakúpite žreb Lovci peňazí. Ak na ňom po zotretí hracej plochy nájdete 3 x symbol TV, vyplňte na zadnej strane žrebu všetky potrebné údaje. To znamená, že vypĺňate meno a priezvisko, adresu bydliska a telefonický kontakt na vás. Žreb odošlete na adresu, ktorú máte uvedenú na zadnej strane vášho žrebu Lovci peňazí.

V prípade, ak vás vyžrebujeme, stanete sa hráčom televíznej hry Lovci peňazí na Markíze a tam sa začína váš lov na výhru! Vyhrať môžete tisíce eur a v televíznom štúdiu na vás čaká množstvo zábavy! Neváhajte a staňte sa vďaka novému žrebu ozajstným lovcom peňazí. Ukážte, že viete uloviť skvelú finančnú výhru!

Viac informácií najdete TU