• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Hrajte KLUB KENO

Už viac ako dvadsať rokov sú Slováci verní hre KLUB KENO a vyhrávajú atraktívne sumy. Pocit z hry a radosť z výhry si môžete užiť v hre KLUB KENO aj vy! Výherné čísla sa žrebujú každé 4 minúty v priebehu hracieho dňa, spravidla každý deň v týždni. Či už sedíte na terase reštaurácie, alebo v príjemnom jarnom počasí kdesi na záhradke a rozmýšľate, ako si spríjemniť deň, skúste si ho spestriť nenáročnou hrou KLUB KENO, ktorá vám môže priniesť príjemné výhry.

V hre KLUB KENO tipujete 1 až 7 čísel z 80 čísel. Žrebovanie výherných čísel sa usktočňuje každé 4 minúty a je vyžrebovaných 20 čísel. Pred žrebovaním sa uskutoční ťah KLUB KENO NÁSOBOK, kde je vyžrebovaný jeden z násobkov – napríklad 10x, 5x, 3x, 2x, 1x. Minimálny vklad je 0,40 eur a maximálny vklad je 2,40 eur. Stávky v hre KLUB KENO môžete uzatvárať na každom predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku.