• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčovi Petrovi sa vďaka Veľkému balíku splní sen!

Nečakal, že ku koncu roka bude mať tak obrovské šťastie! Zábavno-súťažná relácia Veľký balík, s ktorou sa diváci a hráči stretávali na obrazovkách TV JOJ počas celého roka 2018, má veľké finále za sebou. Posledným hráčom vo Veľkom balíku sa stal Peter z mesta Gbely, ktorý dal za všetkým krásnu a bohatú bodku. Vo Veľkom balíku totiž vyhral 45 033 eur a vďaka tejto fantastickej výhre si bude môcť splniť sen o domčeku na svojej farme.

Tomu sa hovorí veľkolepé finále. Keď moderátor Veľkého balíku vyžreboval číslo 22, ktoré patrilo práve Petrovi, ten vyskočil od šťastia a od radosti. „To je silná káva, je to obrovské šťastie a nečakal som, že práve ja sa stanem hlavným hráčom,“ neskrýval od samého začiatku svoje nadšenie Peter. Radosť a pozitívna energia sa mu zjavne vyplatili, pretože počas celej hry sa mu výborne darilo.

V štúdiu ho podporovala jeho manželka Zuzana, s ktorou sa zosobášili len pred tromi mesiacmi. Netajila sa tým, že by sa veľmi tešila, ak by jej milovaný manžel vyhral vyššiu výhru. „Chceli by sme si postaviť domček na našej farme, je to náš veľký sen,“ povedala Zuzana. S Petrom majú totiž menšiu farmu na Záhorí a spolu vychovávajú päť detí. Ich snom je presťahovať sa na farmu, kde by všetci spolu žili. Peter sám priznal, že na začiatok by mu ako slušné „štartovné“ postačilo približne 40 000 eur. To sa mu aj splnilo, pretože jeho konečná výhra bola 45 0 33 eur. „Z tejto výhry už určite sa pustím do stavby,“ neskrýval svoju radosť hráč Peter.


Hoci hra sa od začiatku vyvíjala veľmi pozitívne, nakoniec sa Peter ocitol v situácii, že zostali neotvorené ešte dva balíky s rozdielnymi sumami. V jednom sa skrývala suma 100 000 eur a v druhej malo byť len 50 eur. Práve v tomto okamihu prišla ponuka od bankára na sumu 45 033 eur, ktorú nakoniec Peter prijal. Aj keď o pár sekúnd neskôr zistil, že v jeho balíku bolo práve 100 000 eur. „Vôbec mi to neprekáža, že som prijal ponuku bankára. Tak, ako som tam mal 100 000 eur, rovnako som tam mohol mať len 50 eur a je rozdiel, či vyhráte viac ako 45 000 eur, alebo odídete s päťdesiatimi eurami,“ povedal nám Peter. S manželkou sa z výhry neskutočne tešili a ako tvrdia, je to ich najkrajší novoročný darček.

Zdroj foto: TV JOJ/TIPOS