• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčovi Martinovi z Tlmáč sa vo Veľkom balíku darilo, vyhral 17 750 eur!

Mal šťastie a zo zábavno-súťažnej relácie Veľký balík si domov odniesol príjemnú výhru. Uplynulý piatok mohli hráči a diváci na JOJke sledovať reláciu Veľký balík, v ktorej sa stal hlavným hráčom dvadsaťosemročný Martin z Tlmáč. Do štúdia ho prišli podporiť kamaráti a zdá sa, že ich vplyv na Martina bol naozaj šťastný. Martinovi v poslednom kole zostali už len dve sumy v balíkoch, pričom jedna bola 10 000 eur a druhá 25 000 eur. Martin nakoniec prijal ponuku bankára a domov si odniesol 17 750 eur.

Martin a jeho kamaráti sa od začiatku relácie Veľký balík zhodli v tom, že ak by sa mu podarilo vyhrať peniaze, tak by ich rád použil hlavne na rekonštrukciu rodičovského domu, v ktorom býva. „Všetko treba opraviť, treba to vziať od podlahy, ale teraz je prioritou hlavne strecha,“ povedal Martin. V reálnom živote pracuje ako strojný zámočník a zo záľub miluje bowling a sledovanie formule. Vo Veľkom balíku sa po jeho boku držalo šťastie, pretože na konci mu zostali už len dve červené sumy. Hoci bola šanca, že vyššia suma 25 000 eur by mohla byť ukrytá aj v jeho balíku, Martin zvolil radšej zlatú strednú cestu a rozhodol sa prijať bankárovu ponuku. Domov si tak odniesol 17 750 eur, čo je suma, za ktorú sa mu určite podarí aspoň čiastočne zveľadiť dom. Na konci síce zistil, že suma 25 000 eur bola schovaná v jeho balíku, avšak to, že prijal bankárovu ponuku, neľutuje. „Zlatá stredná cesta nikdy nesklame,“ dodal na záver zábavno-súťažnej relácie Veľký balík hráč Martin.

Najbližšie sledujte Veľký balík na JOJke už tento piatok 30. novembra o 18. hodine!