• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Martina z obce Osikov pri Bardejove vo Veľkom balíku vyhrala 6 988 eur!

Netušila, že práve ona bude tou vyvolenou! Keď moderátor hry Veľký balík na JOJke Marcel Forgáč žreboval číslo hlavného hráča, Martina ešte ani netušila, že práve na ňu sa usmeje šťastie. To jej prinieslo číslo 19, a tak zasadla na kreslo pre hlavného hráča. Hra Veľký balík a postupné otváranie balíkov sa pre Martinu, ktorá pracuje ako praktická sestra, mohla začať. Nakoniec si z Veľkého balíka odniesla 6 988 eur.


Martinu prišli do televízneho štúdia podporiť manžel a syn. O hlavnej hráčke Martine sme sa dozvedeli, že pochádza z obce Osikov, ktorá leží neďaleko Bardejova, je vydatá a má dvoch synov. Jeden z nich sa priamo v štúdiu netajil tým, že ak by sa mame podarilo vyhrať viac peňazí, bol by rád, ak by mu z výhry prispela na nové auto. Okrem syna mal svoju túžbu aj jej manžel. „Chcel by hobľovačku. Predsa len, manžel je stolár a hobľovačka nás živí. Potrebuje ju k svojej práci,“ povedala nám Martina. Ako dodal jej manžel, na dobrú hobľovačku by bolo treba približne desať až dvanásťtisíc eur.


Hoci hra Veľký balík sa pre Martinu vyvíjala celkom sľubne, v konečnej fáze jej z červených vysokých súm zostali už len dve, a to 2 000 eur a 50 000 eur. V okamihu, keď mala zariskovať´, vsadila radšej na istotu. „Prijímam ponuku bankára,“ oznámila moderátorovi v okamihu, keď ponuka znela 6 988 eur. „Je to dobré, správne rozhodnutie,“ podporoval ju jej manžel. Zdá sa, že mal pravdu, pretože vzápätí už mimo hry otvorila ako ďalší balík ten, v ktorom sa skrývala vysoká suma 50 000 eur. Hoci vo Veľkom balíku nevyhrala obrovské peniaze, smutná rozhodne neodchádzala. „Sú to veľmi pekné peniaze a už aj za túto sumu sa dá kúpiť hobľovačka,“ dodala hráčka Martina na záver. Na konci hry otvorila svoj balík a ten ukrýval podstatne nižšiu sumu – 2 000 eur.