• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Marta z Plaveckého Štvrtka s obrovskou výhrou! Domov si odniesla 63 879 eur!

Bola to hra, ako sa patrí. V sobotu sa do hry Veľký balík dostala ako hlavná hráčka pani Marta z Plaveckého Štvrtka. Temperamentná a veselá dôchodkyňa sa živila ako mäsiarka a nebola núdza o vtipné historky z jej života. Vo Veľkom balíku sa jej mimoriadne darilo, pretože nakoniec prijala ponuku od bankára na fantastickú sumu 63 879 eur. To však ešte netušila, že v jej veľkom balíku je ukrytá najvyššia možná výhra 250 000 eur.

Pani Martu prišla do televízneho štúdia podporiť vnučka. Tá s napätím sledovala, ako hladko prechádza jej babka z jedného kola do druhého, pričom bankár mal zakaždým pre ňu pripravenú vyššiu a vyššiu ponuku. Šťastie jej prinieslo číslo 5, pretože práve toto číslo vyžreboval moderátor Marcel Forgáč, a tak pani Marta zasadla do kresla hlavného hráča. Ten sa každý týždeň pokúša o najvyššiu možnú výhru, ktorá je až 250 000 eur. „Snívalo sa mi, že som si vyžrebovala číslo 5,“ priznala sa pani Marta hneď na úvod relácie. To ešte netušila, že päťka jej prinesie obrovské šťastie.
Na záver prijala ponuku od bankára, ktorá znela na 63 879 eur. Mysliac si, že najvyššia suma 250 000 eur sa určite neskrýva v jej balíku. Po tom, čo ponuku prijala a musela otvárať zvyšné balíky, začala tušiť, že 250 00 eur sa môže skrývať práve v jej balíku. „Oblejte ma vodou,“ kričala, keď zistila, že naozaj je tomu tak, že 250 000 eur má v balíku práve ona. Aj napriek tomu však neodchádzala so smútkom a rozhodne nie naprázdno. „U nás sa hovorí, že nesmieš byť chamtivá, to sa nevypláca v živote. Ja sa teším z tejto krásnej výhry, ktorú určite rozdelím medzi svoju rodinu a pouvažujem, čo si za to kúpime,“ povedala nám hráčka Marta, ako naloží s touto fantastickou výhrou.