• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Ivana zo Senice vo Veľkom balíku vyhrala 12 059 eur!

V sobotu 27. októbra tohto roka mohli diváci sledovať hru Veľký balík na JOJke, v ktorej sa hlavnou hráčkou stala sympatická Ivana zo Senice – Čáčov. Bývalá hádzanárka a dnes mama dvoch detí prichádzala do hry s tým, že obrovským úspechom by pre ňu bola výhra nad 10 000 eur. Tento sen sa jej splnil, pretože nakoniec si z Veľkého balíka odniesla domov výhru 12 059 eur. Jej veľký balík skrýval sumu 250 eur, takže nakoniec sa jej rozhodnutie, že balík predá bankárovi, predsa len oplatilo.

Ivanu prišiel do televízneho štúdia, kde sa hra Veľký balík nakrúca, podporiť manžel a jej mama. Keďže hra Veľký balík je plná adrenalínu a často aj dôležitých rozhodnutí, obaja jej rodinní príslušníci prezradili, že Ivana zvláda všetky stresové situácie pokojne a takmer vždy si zachováva chladnú hlavu. Nečudo, veď Ivana sa v minulosti poloprofesionálne venovala hádzanej. „Je to hra a tak to beriem, aj keď prípadná výhra by nás určite potešila,“ povedala hráčka Ivana. Peniaze z výhry plánuje investovať do nového automobilu, keďže denne dochádza za prácou. Na konci hry bolo jasné, že naprázdno neodíde, pretože pri posledných dôležitých rozhodnutiach si naozaj zachovala chladnú hlavu a zbytočne neriskovala. Hoci ešte stále bola nádej, že suma 150 000 eur sa skrýva možno v jej balíku, napokon sa rozhodla v pravú chvíľu prijať ponuku bankára. Vyhrala tak 12 059 eur. Jej rozhodnutie bolo správne, pretože na konci sa ukázalo, že v jej balíku sa skrýva suma 250 eur. „Ja som veľmi spokojná, z výhry sa teším a sú to nádherné peniaze,“ dodala hráčka Ivana.