• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Helena vyhrala vo Veľkom balíku doposiaľ najviac peňazí

Zábavno-súťažná relácia Veľký balík, s ktorou sa hráči môžu každý týždeň stretávať na obrazovkách TV JOJ, sa pomaly chýli ku koncu, keďže sa bude hrať len do konca kalendárneho roka 2018. Najvyššiu výhru si doteraz z Veľkého balíka odniesla hráčka Helena zo Šarišských Michalian, ktorej sa koncom mája tohto roka podarilo vyhrať fantastických 112 500 eur. Otázkou je, či sa niekomu z ďalších hlavných hráčov podarí prekonať Helenkin „rekord“ a vyhrá viac peňazí?

Hráči majú šancu vo Veľkom balíku každý týždeň vyhrať maximálnu možnú výhru, ktorá je až 250 000 eur. Môže sa totiž stať, že hráč, ktorý bude mať túto sumu ukrytú vo svojom balíku, zariskuje, neprijme ponuku bankára a nakoniec svojich štvrť milióna eur vyhrá. Doteraz sa za najvyššiu výhru vo Veľkom balíku považuje tá, ktorú si domov odniesla hráčka Helena zo Šarišských Michalian. Sympatickej dôchodkyni „išla karta“ už od samého začiatku hry a nakoniec sa dopracovala až do kola, v ktorom jej bankár ponúkol sumu 112 500 eur. V hre však ešte stále zostal neotvorený balík, v ktorom sa skrývala suma 250 000 eur. Tá mohla byť ukrytá v balíku Helenky, ale aj iného hráča. „Nechcela som už riskovať. Viete, v tých posledných kolách som si zakaždým hovorila, že čo som to urobila? Párkrát som oľutovala, že som už skôr neprijala ponuku bankára. Našťastie, šťastie mi bolo naklonené a keď prišla ponuka od bankára na 112 500 eur, neváhala som a prijala som ju. Je rozdiel, či máte alebo nemáte 112 500 eur,“ povedala nám vtedy hráčka Helenka z Prešovského kraja.

Výhru použila v prvom rade na rekonštrukciu a zateplenie svojho domu v Šarišských Michaľanoch. „Celé leto sme rekonštruovali,“ pousmiala sa výherkyňa doposiaľ najvyššej výhry vo Veľkom balíku. Paradoxom je, že tých najvyšších 250 000 eur mala vo svojom balíku. „Neľutujem to, pretože tak, ako som mohla mať 250 000 eur vo svojom balíku, rovnako tam aj nemuseli byť. Človek dopredu nevie, kde sa skrýva tá najvyššia suma, takže všetko je tak, ako malo byť a ja sa zo svojej výhry nesmierne teším,“ dodala hráčka Helena.


S hrou Veľký balík sa hráči a diváci budú stretávať na obrazovkách TV JOJ až do konca decembra tohto roka. Otázkou teda zostáva, či sa niekomu z ďalších hlavných hráčov podarí prekonať Helenkinu výhru a domov si odnesie ešte viac peňazí?

Sledujte zábavno-súťažnú reláciu Veľký balík na JOJke už tento piatok 23. novembra 2018 o 18.00!