• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Gabika z Piešťan v hre Veľký balík vďaka výhre 6 259 eur splní sen dcérke!

V sobotu mohli diváci sledovať na JOJke zábavno-súťažnú reláciu Veľký balík a s napätím pozorovať, ako sa bude dariť hlavnej vyžrebovanej hráčke Gabike z Piešťan. O hráčke, ktorej šťastie prinieslo číslo 23 na jej balíku, vieme, že má blízko ku gastronómii a jej snom je kúpiť si vlastné auto. Predtým si však ešte musí urobiť vodičský preukaz. Temperamentná čiernovláska sa na svojej hráčskej stoličke cítila zjavne ako ryba vo vode. Napokon sa dopracovala až k výhre 6 259 eur, aj keď z hry Veľký balík mohla odísť so šesťcifernou sumou.

Keď sa moderátor Veľkého balíka Marcel Forgáč spýtal hráčky Gabiky, ako by naložila s výhrou, jej odpoveď bola premyslená. Vedela, že túži po aute, vodičskom preukaze, zároveň by určite chcela splniť sen svojej malej dcérke a ku koncu dokonca priznala, že ak by sa jej podarila vyhrať vysoká suma, určite by niečo z nej investovala do nových silikónových pŕs. Hoci sa jej v hre darilo a mala to celkom slušne rozbehnuté, držala sa hesla – pomaly ďalej zájdeš. Napokon prikývla na bankárovu ponuku, ktorá znela na 6 259 eur. „Z tejto výhry určite ako prvé nakúpim darčeky pre svoju dcérku, pretože túži po novom televízore, videokamere a po 3D okuliaroch,“ mala vo výhre jasno temperamentná Gabika. Ako ďalej dodala, práve jej dcérka je pre ňu všetkým a jej chce ako prvej splniť priania. Všetko ostatné pôjde bokom.

Hoci Gabika z Piešťan ponuku bankára prijala, strom výhier na konci stále ukrýval ešte dve zaujímavé sumy. Na jednej strane zostal neotvorený balík so sumou 0,10 eur a na strane druhej zostal balík skrývajúci sumu 250 000 eur. V tomto okamihu bolo jasné, že v tejto chvíli by sa ponuka bankára dostala určite až na šesťcifernú sumu. Gabika však nechcela riskovať. „Pre mňa je lepších istých 6 259 eur, ako prísť o všetko,“ povedala Gabika. Nakoniec sa potvrdilo, že dobre urobila, pretože v jej balíku sa skrývalo len desať centov.
Veľký balík mal adventný nádych a keďže Vianoce sú aj o štedrosti, všetkých zúčastnených 26 hráčov z celého Slovenska si odnieslo domov ešte aj zopár vianočných darčekov. Medovníček s názvom Veľký balík a tiež mikulášsku ponožku, ktorý ukrývala všetko, čo sa hodí na štedrovečerný stôl – jabĺčko, cesnak a sladký med.

Zdroj foto: TIPOS/TV JOJ