• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Eva zo Zohora vo Veľkom balíku vyhrala 11 252 eur!

Náhoda chcela, aby si práve ona vyskúšala svoje šťastie v hre Veľký balík. Uplynulú sobotu sa hlavnou hráčkou vo Veľkom balíku na JOJke stala Eva zo Zohora, ktorá sa k žrebu Veľký balík dostala náhodne. Poštárka jej nemala vydať peniaze, preto jej ponúkla, či by si nechcela vziať žreb Veľký balík. Stalo sa a pani Eva žreb poslala do spoločnosti TIPOS. Prvým prekvapením pre ňu bola informácia, že sa dostala medzi 26 hráčov vo Veľkom balíku a druhý príjemný šok pre ňu nastal v okamihu, keď moderátor Marcel Forgáč vyžreboval číslo 2, ktoré patrilo práve jej.


Hráčku Evu zo Zohora v televíznom štúdiu, kde sa hra Veľký balík nakrúca, podporoval partner Ladislav a neter Natália. O pani Eve vieme, že miluje cestovanie, hoci sa bojí lietania a medzi jej najväčšie šťastie patrí jej rodina. Doma na ňu čakal neplnoletý syn Ladislav. Eva už od začiatku hry pôsobila veľmi skromne a brala to tak, že sama uvidí, koľko peňazí jej osud prihrá do cesty. V poslednom kole jej zostali už len dve sumy, 100 eur a 50 000 eur. Keďže už ďalej nechcela riskovať, prijala ponuku bankára. Tá znela 11 252 eur. „Bolo by to veľmi riskantné, pretože tak, ako som mohla mať vo svojom veľkom balíku 50 000 eur, rovnako som tam mohla mať 100 eur,“ povedala nám pani Eva, ktorá pracuje ako referentka. Na konci hry bolo jasné, že Eva urobila správny krok, keď sa rozhodla prijať ponuku bankára. V jej balíku sa totiž skrývalo len 100 eur.

Ako Eva zo Zohora dodala, výhru chce určite použiť na kúpu nového automobilu pre svojho partnera. „Veľmi si praje mať nové autíčko, tak dúfam, že mu toto želanie splním. Ďakujem, že som mohla byť vo Veľkom balíku a rovnako ďakujem za túto krásnu výhru,“ povedala nám Eva.

Foto: TV JOJ/TIPOS