•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Hráčka Alexandra vo Veľkom balíku z hry si odniesla 1 000 eur a zlaté prasiatko

Vianočná epizóda hry Veľký balík na JOJke bola výnimočná a určite aj štedrá. Celá sa niesla vo vianočnej atmosfére. Všetci dvadsiati šiesti hráči z celého Slovenska si našli vo svojich balíkoch aj malé vianočné prekvapenie, konkrétne žreb s názvom Vianočná lotéria, vďaka ktorému môžu vyhrať až 100 000 eur. Naprázdno rozhodne neodišla ani hlavná hráčka Alexandra z Hornej Vsi neďaleko Partizánskeho, pretože tá okrem výhry a žrebu dostala ešte aj zlaté prasiatko pre šťastie. Alexandru v štúdiu podporoval jej manžel Oto, s ktorým je zosobášená len necelé tri mesiace.

Alexandra pochádza z obce Horná Ves a pracuje ako učiteľka na základnej škole. Je čerstvo vydatá a keď sa jej moderátor Marcel Forgáč spýtal, ako by naložila s prípadnou väčšou výhrou vo Veľkom balíku, tak jednou z položiek by určite bola aj pekná svadobná cesta. „Avšak má to háčik, muselo by to byť miesto, kam sa dá dopraviť aj inak ako lietadlom, pretože môj manžel sa bojí lietať,“ pousmiala sa Alexandra. Čerství novomanželia by určite potrebovali peknú sumu aj na zateplenie svojho domu a ako tvrdí Alexandra, peniaze sa vždy zídu.

Hoci zo začiatku všetko vyzeralo byť dobré, zdá sa, že v Alexandrinom prípade sa potvrdilo, že niekto má šťastie buď v hre, alebo v láske. Naša hlavná hráčka má určite šťastie v láske, pretože nakoniec odišla z hry Veľký balík s nie práve najvyššou sumou. Vyhrala 1 000 eur, teda sumu, ktorá sa skrývala v jej balíku.

Smutná však rozhodne nebola, pretože ako sama dodala, hra je hra. S radosťou si však domov odnášala zlaté prasiatko, ktoré jej má prinášať šťastie. Vianoce sme hráčom pripravili aj priamo v štúdiu a vianočná atmosféra sa niesla celou reláciou. Nečudo, veď Vianoce sú najkrajšími sviatkami v roku a sú len raz za rok.

Zdroj foto: TIPOS