• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráč Vojtech vo Veľkom balíku vyhral 513 eur!

Hoci na začiatku jeho hra vyzerala celkom nádejne, napokon sa karta obrátila k horšiemu! Uplynulý piatok bol v zábavno-súťažnej relácii Veľký balík na JOJke vyžrebovaný ako hlavný hráč pán Vojtech z Kamenného Mostu neďaleko Štúrova.

Šťastie mu prinieslo číslo 23, pretože bol držiteľom balíka práve s týmto číslom. Otec štyroch detí a troch vnučiek si nakoniec domov odniesol sumu 513 eur. Jeho balík ukrýval podstatne nižšiu sumu, a to len 35 eur.
Keď sa moderátor hry Veľký balík pýtal na začiatku pána Vojtecha, či už premýšľal, ako by naložil s prípadnou výhrou, odpoveď bola skromná. Pán, ktorý sa celý život živil ako obrábač kovov, mal jasno v tom, že určite by z výhry porozdával peniaze predovšetkým svojim trom vnučkám a svojim deťom. „Mám tri dcéry a jedného syna, takže určite by som im urobil radosť,“ povedal pán Vojtech. Hoci zo začiatku to vyzeralo celkom úspešne a bola šanca, že mal by z čoho rozdávať, postupne nadšenie z hry opadalo.
Vojtech sa dokonca dostal do situácie, keď mu moderátor ponúkol aj šancu zvoliť si ako jednu z možností si KLIATBU, čo by znamenalo, že sumy prestávajú hrať rolu a úlohou je otvoriť balíky s červenými sumami, aby mu zostali už len modré. Za každý otvorený balík s modrou sumou by totiž získal 2 000 eur. Vojtech však túto šancu nevyužil. Ku koncu prijal ponuku bankára a domov si tak odniesol sumu 513 eur. Zdá sa, že jeho rozhodnutie bolo správne, pretože suma, ktorú ukrýval jeho balík, nebola vysoká. V balíku sa skrývalo len 35 eur. „Taký je život, ale smutný určite nie som,“ dodal hráč Vojtech na záver.

Zdroj foto: TIPOS/TV JOJ