• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Hráč Miroslav vo Veľkom balíku vyhral 12 313 eur!

Začal veľmi dobre. Uplynulú sobotu mohli diváci JOJky sledovať „osud“ Miroslava, ktorý sa dostal ako hlavný hráč do hry Veľký balík. Zo začiatku sa mu darilo veľmi dobre, avšak ku koncu hry už na neho čakalo mnoho nástrah. Aj keď z vysokých súm mu v neotvorených balíkoch stále zostávala suma 50 000 eur, nechcel nič riskovať a radšej prijal ponuku bankára. Tá znela 12 313 eur. To však netušil, že vysoká suma 50 000 eur sa ukrýva práve v jeho veľkom balíku.

Hráč Miroslav sa živí ako baník a medzi jeho záľuby patrí futbal a turistika. Doma na neho čakala partnerka a ich malá dcérka Mirka, ktorých správa o jeho výhre rozhodne potešila. „Ak by som vyhral, chcel by som dopriať mne a mojej rodinke pekný poznávací zájazd,“ povedal hneď na začiatku Veľkého balíka Miroslav z Nevidzian. Z výhry si takýto zájazd určite budú môcť dopriať. Za to, že Miroslav z Trenčianskeho kraja sa dostal do hry Veľký balík, môže náhoda. „Kúpil som si jeden žreb a aj ten som mal tri mesiace doma odložený. Nakoniec som si povedal, že už je načase poslať ho. Tak som tu,“ opísal spôsob, ako sa do hry dostal. „Určite sa oplatilo kúpiť si žreb a aj čakať,“ dodal hráč Miroslav.
Domov si odniesol výhru 12 313 eur a najväčšie prekvapenie prišlo až na konci hry. Suma 50 000 eur sa totiž ukrývala v jeho balíku. Hoci zostal z toho prekvapený, rozhodnutie vziať menšiu ponuku od bankára neľutuje. „Bolo by to riskantné. Po bitke je každý generál, avšak tak, ako som mohol mať v balíku túto veľkú sumu, rovnako som ju tam nemusel mať. Neľutujem, pretože aj výhra 12 313 eur je veľmi pekná a poteší,“ dodal hráč Miroslav na záver hry Veľký balík.