• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Eurojackpot sa oplatí hrať!

Hoci uplynulý piatok Jackpot v číselnej lotérii Eurojackpot nepadol, atraktívne boli aj výhry v 2. či v 3. poradí. Výhra v 2. poradí bola vo výške 443 318 eur a výhra v 3. poradí dosiahla úroveň 48 143,10 eur. Práve z tejto sumy sa v týchto chvíľach určite už teší slovenský hráč, ktorý uzatvoril stávku v číselnej lotérii Eurojackpot a práve v piatok sa mu podarilo získať výhru v 3. poradí.

Vďaka Eurojackpotu je teda bohatší o 48 143,10 eur. Sami vidíte, že číselnú lotériu Eurojackpot sa hrať oplatí a aj keď nevyhráte rovno Jackpot, určite potešia aj výhry v ďalších poradiach, ktoré sú často na úrovni niekoľkých stoviek či desiatok tisíc eur.

Už tento piatok hráte v číselnej lotérii Eurojackpot o Jackpot vo výške 38 miliónov eur. Neváhajte a uzatvorte do tohto piatka stávky v číselnej lotérii Eurojackpot buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či vo forme SMS.