• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Čo znamená doplnková hra k číselným lotériám?

Doplnková hra je druh číselnej lotérie, ktorá sa prevádzkuje vždy len spolu s číselnou lotériou k nej prislúchajúcou. V súčasnosti spoločnosť TIPOS prevádzkuje 4 doplnkové hry a to JOKER, ktorý prislúcha k číselných lotériám LOTO a LOTO 5 z 35, EUROJACKPOT JOKER, EUROMILIÓNY JOKER a KENO JOKER, ktorý sa prevádzkuje spolu s lotériou KENO 10. Doplnková hra je vlastne stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel.

Doplnkové hry možno hrať ako súčasť niektorej z číselných lotérií, ktoré TIPOS prevádzkuje pomocou tiketov alebo náhodným tipom. Hráč však musí na svojom stávkovom tikete zaznačiť v dolnej časti tiketu možnosť vybranej doplnkovej hry zaškrtnutím znaku ÁNO. Podmienkou je však uzatvoriť minimálne jeden tip resp. hracie pole hry v číselnej lotérií, ktorej daný JOKER prislúcha.

Výška vkladu za jednu stávku na jedno stávkové obdobie sa pohybuje od 0,40 centov až do 1 eura v závislosti od doplnkovej hry číselnej lotérie, ktorú si hráč zvolí.

Doplnkové hry k jednotlivým číselným lotériám sa naozaj oplatí hrať, pretože sa tak zvyšuje hráčom nie len šanca, ale aj pravdepodobnosť na veľkú výhru. Našim hráčom garantujeme aj minimálne výhry JACKPOTOV, ktoré sa môžu vyšplhať až na neuveriteľných 50 tisíc eur a to napríklad v doplnkovej hre EUROJACKPOT JOKER. V minulom roku si hráči TIPOSu pripísali na svoje účty zaujímavé výhry práve z výhier v doplnkových hrách číselných lotérií. Preto sa naozaj oplatí tipovať nie len na číselné lotérie, ale aj na doplnkové hry.

Viac sa dozviete v relácií TIPOS INFO