•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Čo znamená doplnková hra k číselným lotériám?

Doplnková hra je druh číselnej lotérie, ktorá sa prevádzkuje vždy len spolu s číselnou lotériou k nej prislúchajúcou. V súčasnosti spoločnosť TIPOS prevádzkuje 4 doplnkové hry a to JOKER, ktorý prislúcha k číselných lotériám LOTO a LOTO 5 z 35, EUROJACKPOT JOKER, EUROMILIÓNY JOKER a KENO JOKER, ktorý sa prevádzkuje spolu s lotériou KENO 10. Doplnková hra je vlastne stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel.

Doplnkové hry možno hrať ako súčasť niektorej z číselných lotérií, ktoré TIPOS prevádzkuje pomocou tiketov alebo náhodným tipom. Hráč však musí na svojom stávkovom tikete zaznačiť v dolnej časti tiketu možnosť vybranej doplnkovej hry zaškrtnutím znaku ÁNO. Podmienkou je však uzatvoriť minimálne jeden tip resp. hracie pole hry v číselnej lotérií, ktorej daný JOKER prislúcha.

Výška vkladu za jednu stávku na jedno stávkové obdobie sa pohybuje od 0,40 centov až do 1 eura v závislosti od doplnkovej hry číselnej lotérie, ktorú si hráč zvolí.

Doplnkové hry k jednotlivým číselným lotériám sa naozaj oplatí hrať, pretože sa tak zvyšuje hráčom nie len šanca, ale aj pravdepodobnosť na veľkú výhru. Našim hráčom garantujeme aj minimálne výhry JACKPOTOV, ktoré sa môžu vyšplhať až na neuveriteľných 50 tisíc eur a to napríklad v doplnkovej hre EUROJACKPOT JOKER. V minulom roku si hráči TIPOSu pripísali na svoje účty zaujímavé výhry práve z výhier v doplnkových hrách číselných lotérií. Preto sa naozaj oplatí tipovať nie len na číselné lotérie, ale aj na doplnkové hry.

Viac sa dozviete v relácií TIPOS INFO