• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Čo všetko sa podarilo spoločnosti dosiahnuť v roku 2018?

Spoločnosť TIPOS v roku 2018 opäť potvrdila svoju pozíciu v oblasti lotériových a stávkových hier na Slovensku. Rozšírila taktiež svoju sieť predajných miest na vyše 2650 s cieľom naďalej zvyšovať dostupnosť svojich produktov a priblížiť sa ku svojim hráčom.
V oblasti číselných lotérií spoločnosť prevádzkuje 6 číselných lotérií a súčasne 4 doplnkové hry k jednotlivým číselným lotériám. Z pohľadu úspešnosti dominuje číselná lotéria LOTO následne za ňou EUROJACKPOT a tretiu pozíciu si drží číselná lotéria KLUB KENO. Hráči najčastejšie uzatvárali svoje stávky na predajných miestach, avšak výrazný nárast zaznamenalo aj tipovanie cez internet, prostredníctvom SMS alebo mobilných aplikácií.
Rok 2018 bol taktiež bohatý na širokú ponuku stieracích žrebov. Spoločnosť uviedla do predaja až 25 nových emisií okamžitých lotérií. Medzi najobľúbenejšie žreby za ostatný rok môžeme zaradiť žreb Prasa v žite, za ktorým nezaostával tradične najpopulárnejší žreb s vianočnou tematikou Vianočná lotéria.
Prostredníctvom nového komunikačného kanála TIPOS TV spoločnosť zvýšila informovanosť o produktoch, zvýšila povedomie o dôležitých aktivitách a projektoch, ktorým sa spoločnosť venuje. Cieľom bolo priblížiť sa k verejnosti a poskytovať vždy aktuálne a zaujímavé informácie.

Významným komunikačným prostriedkom sa stali aj facebookové stránky TIPOS, eTIPOS – online kasíno a Eurojackpot Slovensko, ktoré po celý rok našich fanúšikov zabávali, edukovali a prinášali vždy nové informácie, produktoch a zaujímavých výhrach. Prostredníctvom týchto stránok prebieha komunikácia a interakcia s fanúšikmi s možnosťou vyhrať zaujímavé výhry v aktuálne prebiehajúcich súťažiach. TIPOS fanpage má už svoju 100 tisícovú základňu fanúšikov, ktorá však každým dňom narastá.

V oblasti hazardných hier spoločnosť ponúka možnosť hrať vyše 100 výherných online prístrojov, kartové, či stolové hry a mnoho ďalších, avšak svoje prvenstvo v obľúbenosti si stále drží ruleta. Novinkou je kompletný redizajn eTIPOS.sk kasína, ktorý priniesol hráčom modernú, užívateľsky príjemnejšiu grafiku responzívnu pre mobilné zariadenia. Nemožno zabudnúť ani na obľúbené ežreby Kopa šťastia, Klenot a Magnát, ktoré lákajú hráčov svojimi výhrami. Najpopulárnejšími športmi na tipovanie z bohatej kurzovej ponuky na tipkurz.sk naďalej ostávajú futbal, tenis a hokej.