• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Čo priniesli LOVCI PEŇAZÍ

Vďaka spoločnosti TIPOS ste sa v televíznej hre na Markíze mohli stať ozajstnými lovcami peňazí. So žrebom Lovci peňazí ste tak mohli vyhrať tisíce eur a zažiť ešte aj dobrodružstvo. Hra Lovci peňazí odštartovala na Markíze 2. septembra a trvala do konca roka 2019. Na televíznych obrazovkách ste ju mohli sledovať každý pracovný deň o 17,50 hod.

Do televíznej hry ste sa mohli dostať v prípade, ak ste si na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS kúpili žreb Lovci peňazí, zotreli ste hraciu plochu a na žrebe ste našli po zotretí 3 x TV symbol, vyplnili ste všetky povinné údaje na zadnej strane a žreb Lovci peňazí ste poslali na adresu Lovci peňazí, P. O. Box 41, 830 07 Bratislava 37.V prípade, ak ste boli vyžrebovaný, dostali ste sa do televíznej hry Lovci peňazí na Markíze a bolo už len na vás, akú sumu peňazí ste si ulovili a s akou trofejou odišli.

Celkovo spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vyplatila osemdesiatim hráčom v hre Lovci peňazí za obdobie štyroch mesiacov krásnych 116 885 eur. Najviac sa darilo hráčom v prvom mesiaci hry, v septembri, v ktorom si spolu „ulovili“ 38 980 eur. Pýtate sa, či mali hneď v úvode hry hráči jednoducho začiatočnícke šťastie na techniku a preto si „ulovili“ najviac? Nie je tomu tak. Hráči mali okrem výborných výkonov aj šťastie práve v časti hry, v ktorej si mohli svoju „nachytanú“ výhru znásobiť číslom od 1 po 5. To si vytiahli z akvária v podobe loptičky ukrývajúcej túto hodnotu.

Najviac loptičiek sa podarilo uloviť hráčom v mesiaci október, a to celkovo 2277 ks. Na spomínané prvenstvo to nestačilo. V tomto mesiaci si totiž hráči vytiahli z akvária číslo 1 alebo 2 až dvanásťkrát a celkovo si odniesli aj napriek veľkému počtu loptičiek celkovú sumu 29 185 eur.

NAJ V SÚŤAŽI:
najviac loptičiek: Jakub z Hornej Súče (174 ks)
najvyššia výhra: Igor z Hosťoviec (4 325 eur)
najmenej loptičiek: Mária z Bratislavy
najmenšia výhra: Viera z Kežmarku
najstarší účastník: Mária z Bratislavy
najmladší účastník: Simona z Dolných Orešian

Spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. ďakuje za priazeň a gratuluje výhercom v hre Lovci peňazí.