• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Čo by hráči urobili s výhrou, ak by vyhrali?

V rámci naších ankiet, ktoré spoločnosť pravidelne organizuje na facebookových stránkach TIPOSu, ale aj v rámci relácie TIPOS INFO sa pravidelne pýtame našich hráčov kam by investovali svoju výhru, v prípade ak by vyhrali závratnú sumu od TIPOSu.

Naši hráči majú mnoho snov a túžob, avšak prvotná investícia by bola na splatenie si všetkých svojich dlhov. Najčastejšia odpoveď na otázku kam by putovali peniaze z výhry bola aj pomoc druhým a to rodine, deťom, blízkym, ale aj charitatívnym a neziskovým organizáciám, či pomoci pre zvieratká.

Najväčším snom našich hráčov je cestovanie, dovolenky, spoznávanie nových miest. Veľa odpovedí smerovalo na cestu okolo sveta, v niektorých prípadoch aj na vlastnej jachte, či lietadle, ktoré by si za výhru kúpili.V prípade, ak by hráč vyhral neuveriteľný jackpot v číselnej lotérií EUROJACKPOT, ktorý sa pohybuje od 10 miliónov do 90 miliónov eur, sú tieto sny naozaj zrealizovateľné. So spoznávaním nových miest boli spojené aj odpovede s presťahovaním sa do zahraničia, kúpa domu či bytu pri mori alebo aj doma na Slovensku, kde by si naplno užili výhru práve so svojimi blízkymi. Pre mužské pokolenie bola odpoveď jednoznačná – kúpa nového auta a práve ženy by si za výhru dopriali oddych, relax v podobe spomínanej dovolenky.

 

Najdôležitejšou radou  od TIPOSu je, aby si človek po výhre naozaj premyslel kam a na čo chce svoju výhru investovať. Tak isto je dôležitá opatrnosť a s kým sa podelí s touto radostnou novinkou. V tomto prípade nie je na škodu sa poradiť s odborníkmi resp. finančnými poradcami, ktorí pomôžu s možnosťami investovania peňazí a s ďalším financovaním výhry.

Spoločnosť TIPOS dbá na bezpečnosť svojich hráčov, preto aj prostredníctvom dobrých tipov a rád ako správne naložiť s výhrou pomáha hráčom si naplno užiť ich výhry. Preto držíme palce a veríme, že aj prostredníctvom našej spoločnosti si splníte všetky svoje sny.

Zdroj foto: Shutterstock