• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Charitatívny beh „Beháme pre srdce“ podporil detský hospic

Pomáhať sa má. V poradí už 2. ročník charitatívneho behu občianskeho združenia LAMU s názvom „BEHÁME PRE SRDCE“ odštartoval 29. septembra 2019. TIPOS, národná lotériová spoločnosť a. s. bola hrdým partnerom tohto podujatia.

Pred amfiteátrom v bratislavskej Rači sa stretli nielen priaznivci behu, ktorí si udržiavajú zdravý životný štýl a starajú sa o svoje duševné zdravie v tejto uponáhľanej dobe, ale najmä ľudia a osobnosti, ktorí sa rozhodli spojiť príjemné s užitočným a touto cestou podporili dobrú vec.

Hlavným motívom tohtoročného podujatia bola podpora pre detský mobilný hospic Pod krídlami Dominiky, ktorý zasvätil svoju činnosť priamej pomoci onkologicky chorým deťom a ich rodinám v tých najťažších chvíľach.


Spod Križkovej doliny vybehli bežci všetkých vekových kategórií a ich cieľom bola trať dlhá 6km. Vďaka tomu sa pre detský mobilný hospic nazbierala finančná pomoc. Ak ste toto podujatie nestihli alebo ste sa aj vy rozhodli prispieť na dobrú vec, viac informácií získate na stránke www.behamepresrdce.sk.

zdroj foto:https://www.facebook.com/pg/podkridlamidominiky/posts/