• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Bonusové programy pre fanúšikov MS v hokeji 2019

Určite sme mysleli aj na fanúšikov hokeja a počas Majstrovstiev sveta sú pre hráčov pripravené mimoriadne bonusové akcie. Počas trvania MS v hokeji si môžu hráči rozdeliť majstrovský jackpot až 10 000 €!
Pre získania bonusu musia hráči tipovať zápasy majstrovstiev sveta v skupinách a následne aj v štvrťfinálovej fáze šampionátu.
Počas trvanie skupinovej fázy MS sa bude hrať každý deň o akumulovaný jackpot, čo znamená, že denne môžu hráči, ktorí splnia podmienky súťaže, vyhrať zaujímavé sumy.
Prvý hrací deň bude výška jackpotu 1 000 EUR, každý ďalší deň sa bude navyšovať o 500 EUR.

V prípade, že jeden z našich hráčov získa bonus, pokračuje sa od minimálne garantovanej hranice jackpotu 500 EUR.
Majstrovský jackpot vyvrcholí 23.5., kedy sú na programe všetky 4 štvrťfinálové zápasy turnaja. Hráči, ktorí správne uhádnu tipy na víťazstvo, resp. remízu všetkých štvrťfinálových zápasov, si rozdelia garantovaný bonus 3 500 EUR.

A čo viac, tento bonus bude navýšený o nevyčerpaný bonus po základných skupinách.Tí z hráčov, ktorí si natipujú na víťazstvo alebo remízu štvrťfinálových zápasov a neuhádnu ani jeden tip správne, dostanú od nás späť 50% svojho vkladu a to až do výšky 100 EUR.

Takže stačí už byť len športový priaznivec a kdekoľvek prostredníctvom svojho mobilu natipovať na svojho favorita a počas MS v hokeji tak získať aj zaujímavé bonusy a výhry. Držíme palce!

Zdroj foto: TASR