• V roku 2018 sme vám vyplatili na výhrach viac ako 331 miliónov eur!    ●   
  • Aj vďaka EUROMILIÓNOM sa môžete stať milionárom!    ●   
  • V ankete Športovec roka 2018 vyhrala Anastasia Kuzminová    ●   
  • Buďte počas roka prasaťa bohatší o 35 000 eur so žrebom Prasa v žite!    ●   
  • Počas Miliónových Vianoc s TIPOSom sme rozdali až 25 osobných automobilov    ●   
Aktuálne
Späť

Biatlonistka Anastasia Kuzminová žne jeden úspech za druhým

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. už dlhodobo podporuje nielen rozvíjajúce sa športové talenty, ale aj našich vrcholových športovcov. Jedným zo športovcov, s ktorým je značka TIPOS spojená a výrazne podporuje jej športovú kariéru, je aj trojnásobná olympijská víťazka a skvelá biatlonistka Anastasia Kuzminová. Aj počas víkendu celý svet presvedčila, že je vo výbornej forme a domov priniesla ďalší úspech.

Podporovať šport a hlavne športovcov, ktorí reprezentujú našu krajinu vo svete, je vždy prospešné. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje v športovej kariére Anastasiu Kuzminovú, ktorá počas víkendu opäť zviditeľnila Slovensko. V stíhacích pretekoch žien v rámci Svetového pohára v nemeckom Oberhofe skončila na fantastickej druhej priečke a dala tak jasne najavo, že jej úspešná kariéra a skvelá forma pokračujú ďalej.

To, že jej forma v sezóne rastie, potvrdila Anastasia Kuzminová už koncom decembra, keď vyhrala preteky s hromadným štartom v rámci Svetového pohára 2018/2019 v Novom Meste na Morave.

Zdroj foto: NordicFocus