• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Biatlonistka Anastasia Kuzminová ako špeciálny hosť v televíznom žrebovaní

V stredu 11. septembra tohto roka bolo televízne žrebovanie šťastných čísel v číselných lotériách zaujímavé tým, že do štúdia prišla „šťastie“ podporiť trojnásobná olympijská víťazka, skvelá biatlonistka Anastasia Kuzminová.Hneď na úvod moderátorke Barbore Krajčírovej prezradila, že by si veľmi priala, aby práve dnes padol Jackpot v hre LOTO a aby niekomu priniesla šťastie.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje Anastasiu Kuzminovú v jej profesionálnej športovej kariére, a tak počas rozhovoru s moderátorkou prezradila aj niečo o najbližších plánoch.

„Okrem športových aktivít sa venujem aj nádherným a hlavne zmysluplným projektom, ktoré sú zamerané na spoluprácu so Slovenským olympijským a športovým výborom v spolupráci so spoločnosťou TIPOS. Ide o projekty, kde môžem byť nielen zúčastnená, ale zároveň som aj ambasádorkou týchto projektov a teším sa, že týmito projektami tvoríme obraz športu a športu v rodinách,“ dodala Anastasia Kuzminová.

Zdroj foto: TIPOS