•    ●   
  • Vyberte si svoje znamenie v novej sérii žrebov Znamenia a vyhrajte až 35 000 EUR!    ●   
  • Staňte sa lovcom peňazí! Viac ako 2 milióny na výhry a účasť v TV hre už od 2. septembra !    ●   
  • V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●   
Aktuálne
Späť

Bezstarostný život s rentou!

Žiť si spokojným životom bez starostí, to by chcel azda každý z nás. Čo tak skúsiť Rentu a z výhry si užívať slastný pokoj bez každodenných povinností? Z hlavnej výhry by ste s vyloženými nohami mohli v sladkej pohode existovať aj tri roky…

Mať pravidelnú rentu, to je krásny sen, ktorý by sa mohol stať realitou pre tých, ktorí si zakúpia naše novinky – žreby Renta a Super Renta a samozrejme, bude pri nich stáť sama šťastena. Žiť z pravidelného príjmu, bez toho, aby ste čo i len prstom museli pohnúť, vstávať každé ráno do práce a užívať si „plácu bez práce“ – to je skutočné pokušenie!
Od 17. januára 2019 nájdete vo všetkých predajných miestach spoločnosti TIPOS nové emisie žrebov Renta a Super Renta, ktoré vám môžu splniť sen o „kariére“ rentiera!

Renta: Hlavnú výhru až 36 000 eur môžete vyhrať, ak si zakúpite tento žreb, ktorý stojí len 2 eurá. Žreb obsahuje jedno hracie pole, ktoré sa skladá z dvoch častí a je zakryté stieracou vrstvou. Po jej zotretí sa dozviete o prípadnej okamžitej výhre. V prípade hlavnej výhry vám bude vyplácaných 1 000 eur mesačne po dobu 36 mesiacov. A tomu sa už povie slušná renta!

Super Renta: V prípade žrebu Super Renta za cenu 5 eur ide už o mega hlavnú výhru vo výške 120 000 eur! Ak zotriete stieraciu vrstvu v celom hracom poli, nájdete aspoň jedno výherné číslo zhodné s ktorýmkoľvek vaším číslom, vyhrávate sumu uvedenú pod týmto číslom. Ak však vyhráte hlavnú výhru, 30 000 eur vám bude vyplatených okamžite a po dobu 36 mesiacov budete dostávať skutočne závideniahodnú rentu – až 2 500 eur mesačne!

Tak čo poviete, sladké ničnerobenie s pravidelnou rentou, ktorá trvá až tri roky – to skutočne stojí za zamyslenie a zakúpenie si žrebov, ktoré sú už v predaji!