• Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 75 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Anjelské Vianoce s Vianočnou lotériou

Vianoce sú časom pokoja a lásky. Spoločnosť TIPOS tradične pripravuje práve pre tento najkrajší čas v roku žreb Vianočná lotéria. Legenda žrebu Vianočná lotéria v sebe ukrýva typické vianočne symboly. Viete, pod ktorým symbolom nájdete najvyššiu výhru 100 tisíc eur? 

Symboly Vianoc poznáme snáď všetci. Patrí medzi nich aj anjel, ktorý sa už dávnejšie objavuje ako symbol Vianoc práve pre jeho ochranu, predstavu lásky, pokoja a pomoci. Predstavuje niečo nadpozemské, vnáša do nás nádej a silu. Už v minulosti sa vyrábali slamení anjeličkovia, ktorých si ľudia povesili na vianočný stromček. Dnes už máme možností viac a symbol anjela sa stal už tradičnou vianočnou dekoráciou.

Práve symbol anjela predstavuje v našom žrebe Vianočná lotéria tú najvyššiu možnú výhru. A tak, ak si zakúpite žreb Vianočná lotéria a nájdete v nej symbol anjela deväťkrát, môžete si aj vy  vykúzliť anjelské Vianoce s výhrou 100-tisíc eur.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. vám praje príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia pri stieraní Vianočnej lotérie.