• V ankete TIPOS – Športovec mesiaca za február vyhrala Petra Vlhová    ●   
  • Buďte počas roka prasaťa bohatší o 35 000 eur so žrebom Prasa v žite!    ●   
  • JACKPOT v EUROMILIÓNOCH je 6 852 815,80 eur !    ●   
  • Anastasia Kuzminová je majsterka sveta!    ●   
  • Vyskúšajte nové eŽreby a zotrite si až 30 000 eur!    ●   
Aktuálne
Späť

Anastasia Kuzminová je majsterka sveta!

Anastasia Kuzminová je trojnásobnou olympijskou víťazkou a do zbierky jej chýbala už len zlatá medaila z Majstrovstiev sveta. Teraz sa jej splnil obrovský sen a Anastazia Kuzminová sa stala Majsterkou sveta.

Takúto fantastickú správu prijali s nadšením a s obrovskou radosťou jej fanúšikovia na celom svete. Anastasii sa podarilo vybojovať zlatú medailu na Majstrovstvách sveta vo Švédsku v šprinte aj napriek tomu, že jej zdravotný stav nebol práve najlepší a do poslednej chvíle sa rozhodovala, či na preteky nastúpi. Nová majsterka sveta prišla do cieľa s náskokom 9,7 sekundy. „Prežívam neopísateľné pocity. Splnil sa mi sen,“ tešila sa Anastasia z titulu majsterky sveta. Zvláštnosťou je práve to, že Anastasia nebola na tom zdravotne najlepšie. Kvôli doznievajúcej chrípke ešte ráno pred štartom nevedela, či bude môcť štartovať. Nakoniec nielenže štartovala, ale rovno si vybojovala zlatú medailu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje našu skvelú biatlonistku v jej športovej kariére a k titulu Majsterky sveta jej srdečne blahoželáme!

Zdroj foto: TASR/ NordicFocus photoagency
Zdroj video: Kuzminová