• JACKPOT v EUROMILIÓNOCH je 8 251 367,80 EUR!    ●   
  • EUROJACKPOT vystúpil na 39 000 000 EUR!    ●   
  • Vyhrajte so žrebom Lovci peňazí tisíce eur v televíznej hre na Markíze od pondelka až do piatka!    ●   
  • POČASIE S TIPOSOM! Tipujte, koľko stupňov Celzia bude nameraných v Hurbanove v nedeľu 20.10.2019 o 12:00!    ●   
  • Žreb Vianočná lotéria s výhrou až 100 000 EUR je už v predaji !!!    ●   
  • Ocenenie TIPOS Športovec mesiaca september získala Danka Barteková    ●   
Aktuálne
Späť

Anastasia Kuzminová je majsterka sveta!

Anastasia Kuzminová je trojnásobnou olympijskou víťazkou a do zbierky jej chýbala už len zlatá medaila z Majstrovstiev sveta. Teraz sa jej splnil obrovský sen a Anastazia Kuzminová sa stala Majsterkou sveta.

Takúto fantastickú správu prijali s nadšením a s obrovskou radosťou jej fanúšikovia na celom svete. Anastasii sa podarilo vybojovať zlatú medailu na Majstrovstvách sveta vo Švédsku v šprinte aj napriek tomu, že jej zdravotný stav nebol práve najlepší a do poslednej chvíle sa rozhodovala, či na preteky nastúpi. Nová majsterka sveta prišla do cieľa s náskokom 9,7 sekundy. „Prežívam neopísateľné pocity. Splnil sa mi sen,“ tešila sa Anastasia z titulu majsterky sveta. Zvláštnosťou je práve to, že Anastasia nebola na tom zdravotne najlepšie. Kvôli doznievajúcej chrípke ešte ráno pred štartom nevedela, či bude môcť štartovať. Nakoniec nielenže štartovala, ale rovno si vybojovala zlatú medailu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje našu skvelú biatlonistku v jej športovej kariére a k titulu Majsterky sveta jej srdečne blahoželáme!

Zdroj foto: TASR/ NordicFocus photoagency
Zdroj video: Kuzminová