• V ankete TIPOS-Športovec mesiaca za august vyhral ŠK Slovan Bratislava    ●
Aktuálne
Späť

Anastasia Kuzminová sa takto pripravovala na medailu!

Nie je tomu dávno, čo sa všetci fanúšikovia biatlonistky Anastasie Kuzminovej tešili z fantastickej správy, že Anastasia získala titul Majsterky sveta v šprinte na 7,5 kilometra vo švédskom Ostersunde. Prinášame vám exkluzívne zábery priamo z archívu našej najúspešnejšej biatlonistky, v ktorých uvidíte, čo predchádzalo jej titulu a ako sa na veľké podujatie pripravovala.

Nie je tajomstvom, že trojnásobná olympijská víťazka Anastasia je maximalistka a naplno sa venovala aj samotnej príprave na tieto Majstrovstvá sveta. Hoci pár dní pred pretekmi ochorela a do poslednej chvíle netušila, či nastúpi, nakoniec sa jej to podarilo a Anastasia vybojovala zlatú medailu a stala sa Majsterkou sveta v šprinte na 7,5 kilometra. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje Anastasiu Kuzminovú v jej športovej kariére a rovnako aj v príprave či na podujatiach.

Zdroj video : Anastasia Kuzminová pre TIPOS TV