• EUROJACKPOT !Pridajte sa do klubu supermilionárov!    ●   
  • Vyhrajte s novým žrebom Vysoká hra fantastických 200 000 eur!    ●   
  • Vyskúšaj svoje šťastné čísla a hraj o atraktívne jackpoty cez mobil !    ●   
  • TIPOS EXTRALIGA! TIPOS JE HRDÝM PARTNEROM HOKEJOVEJ EXTRALIGY    ●   
  • TIPOS TALELN TÝŽDŇA –reláciu  sledujte  každú nedeľu o 20:15 na TV JOJ a zapojte sa do súťaže na Facebookovej stránke TIPOSSK    ●   
Aktuálne
Späť

Anastasia Kuzminová odkazuje – Buďte zodpovední a hrajte z domu!

Jediné, čo v tejto neľahkej situácii môžeme pre zdravie seba a iných urobiť, je – zostávať doma. Ak patríte medzi pravidelných hráčov, ktorí si chcú užívať naše číselné lotérie a skúšať šťastie v hre, rozhodne pre vás nie je nič stratené.

Ponúkame vám niekoľko možností, ako môžete hrať a uzatvárať stávky zo svojho domáceho prostredia. Bez toho, aby ste museli navštíviť naše predajné miesta. Nuž a presne k tomu, aby sme boli zodpovední, vás vyzýva aj naša olympijská víťazka Anastasia Kuzminová.

„Stačí k tomu len tablet alebo mobilný telefón, trochu šťastia a môžete hrať aj z domu,“ vysvetľuje olympionička Anastasia Kuzminová. Uzatvárať stávky online totiž môžete veľmi jednoducho. Ako na to?

– Stiahnite si mobilné aplikácie s názvom TIPOS do svojho mobilného telefónu alebo do tabletu. Prostredníctvom mobilných aplikácií ľahko uzatvoríte stávky vo svojich obľúbených číselných lotériách.
– Navštívte webovú stránku www.etipos.sk a stávky uzatvárajte online prostredníctvom internetu.
– Pošlite SMS správu na číslo 3333. Stačí si len vybrať číselnú lotériu, v ktorej chcete uzatvoriť stávku a SMS v správnom tvare odošlite zo svojho mobilného telefónu na číslo 3333. O tom, ako má vyzerať tvar SMS správy, sa dozviete TU.

Zostaňte doma a uzatvárajte stávky zo svojho domáceho prostredia. Buďte zodpovední a myslite na zdravie seba a iných.