• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Košice – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 23.02.2020 o 12:00        ●   
  • HĽADÁ SA NOVÝ LOTO MILIONÁR ! Hrajte každú stredu a nedeľu o miliónový Jackpot v hre LOTO !!!    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Každý piatok žrebujeme EUROJACKPOT.    ●   
  • Nájdite si skvelú výhru na novom žrebe Zrnko šťastia!    ●   
Aktuálne
Späť

Anastasia Kuzminová o podpore spoločnosťou TIPOS

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. podporuje našu skvelú biatlonistku a olympijskú medailistku Anastasiu Kuzminovú počas jej športovej kariéry. Podpora športu a samotných športovcov je nesmierne dôležitá. Byť úspešným športovcom nie je len prirodzený talent či obrovská chuť trénovať a pripravovať sa, ale rozhodujúcim faktorom sú aj financie. Bez nich by si športovci nemohli dovoliť kvalitnú prípravu, tréningy, vytvorenie podmienok.

Anastasia Kuzminová, ktorá je trojnásobnou zlatou olympijskou medailistkou, sama priznáva, že finančná podpora hrá v živote každého jedného športovca obrovskú úlohu. „Môžem len potvrdiť, že vrcholový šport je veľmi náročný fyzicky, psychicky, ale aj finančne. Som veľmi rada, že TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. športovcom fandí a podporuje ich. Bez podpory TIPOSu by som sa nedokázala dostať až na vrchol. Pre mňa podpora zo strany spoločnosti TIPOS bola rozhodujúca viackrát a vďaka našej spolupráci som si dokázala splniť svoje športové sny,“ priznáva Anastasia Kuzminová.

Zdroj foto:TASR/Igor Stančík