• POČASIE S TIPOSOM! Tipujte teplotu pre miesto Piešťany – letisko, ktorá bude nameraná v nedeľu 31.05.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 32 000 000 EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Kráľovská modrá sú už v predaji. Vyhrajte až 100 000 EUR!    ●   
  • Pozrite si OLYMPIJSKÝ LIVESTREAM na TIPOS TV!    ●   
  • Naše predajné miesta sú po korona období znovu otvorené!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako tipovať LOTO 5 z 35 cez mobil?

Spoločnosť TIPOS ponúka pre tipujúcich okrem papierových tiketov aj modernú formu tipovania číselných lotérií, a to prostredníctvom mobilných telefónov, či mobilného webu na etipos.sk.

Ak chce hráč tipovať svoju obľúbenú číselnú lotériu LOTO 5 z 35 prostredníctvom svojho mobilu jednoducho pošle prázdnu SMS na číslo 3333.
Následne systém vyzve hráča, aby odoslaním SMS správy s textom ANO na číslo 3333 potvrdil súhlas s registráciou a aktiváciou služby. Tipovanie cez SMS je prístupné u všetkých štyroch operátorov dostupných na území Slovenskej republiky.

Po aktivácii služby hráč tipuje 5 čísel z číselného radu od 1 po 35. V SMS správe používa znak LOTO535 všetko písané spolu na označenie danej číselnej lotérie, za ktorým napíše svojich 5 šťastných čísel. Ak by chcel navýšiť svoje šance na výhru za textom pridá označenie J ako doplnkovú hru JOKER. Ak si chce hráč overiť svoju výhru môže tak urobiť odoslaním SMS s textom VYHRA na číslo 3333. Spätná SMS hráča informuje, či vyhral alebo nie.

Ak je hráč fanúšikom mobilných aplikácii, tak práve aplikácia eTIPOS číselné lotérie je tá práva, pri ktorej môže navyše vyhrať závratné výhry. Bezplatným stiahnutím aplikácie do svojho mobilného telefónu, ktoré je jednoduché a dostupné pre systémy android a iOS sa hráčovi otvára možnosť tipovania číselných lotérií. Aplikáciu nájde aj na našej webovej stránke etipos.sk v záložke Mobil.