• POČASIE S TIPOSOM!Tipujte teplotu pre miesto Žilina – letisko (Dolný Hričov), ktorá bude nameraná v nedeľu 05.04.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 90 mil. EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Divoké čerešne sú už v predaji. Vyhrajte až 50 000 EUR!    ●   
  • OZNAM-od 17. marca 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok, a to vždy od 10.00 do 14.00 hod    ●   
  • Buďte zodpovední! Hrať a vyhrávať môžete aj z domu online!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako tipovať KENO 10 cez mobil?

Tipovanie číselnej lotérie KENO 10 prostredníctvom mobilu je možné dvomi jednoduchými spôsobmi. Predtým je však dôležité vedieť, že KENO 10 je možné hrať so stávkou na KENO PLUS alebo aj bez nej. V stávke na KENO PLUS tipujúci navyše tipuje aj to, že jedno z jeho tipovaných čísel bude vyžrebované ako posledné v poradí žrebovaných čísel (tzv. KENO PLUS číslo).

Ako tipuje hráč cez SMS?
Prostredníctvom SMS tipuje hráč 1 až 10 čísel z 80 čísel z radu od 1 do 80. V každom žrebovaní je vyžrebovaných 20 výherných čísel. Tvar SMS bude teda vyzerať KENO10 písané spolu následne za tým hodnota stávky napr. 0,60 centov, znak A ako označenie stávky s KENO PLUS alebo N stávka bez KENO PLUS. Ak by chcel hráč tipovať náhodne vybrané čísla bez KENO PLUS použije znak písmena Q a postupuje tak isto ako v predošlom prípade.


Ako môže hráč tipovať KENO 10 prostredníctvom aplikácie eTIPOS číselné lotérie?

Hráč si vie stiahnuť aplikáciu eTIPOS číselné lotérie do svojho mobilného telefónu buď priamo zo svojho mobilu alebo cez mobilný web na etipos.sk v sekcii MOBIL. Tam nájde verzie na stiahnutie pre systém android a iOS.

Hráč musí mať zriadené hráčske konto, aby mohol aplikáciu naplno využívať. Po prihlásení sa do svojho hráčskeho konta môže využívať všetky služby, ktoré mu táto aplikácia ponúka. A to napríklad prehľad o svojom konte, históriu stávok, aktuálne jackpoty jednotlivých číselných lotérií a iné. Ak chce však tipovať priamo číselnú lotériu KENO 10, zvolí danú hru a na svoj hráčsky tiket. Ďalej zvolí počet žrebovaní, výšku vkladu, možnosť voľby so stávkou KENO PLUS a doplnkovú hru JOKER na zvýšenie svojej šance na výhru.

Po výbere všetkých potrebných údajov, zvolí počet čísel od 1 do 10, ktoré bude vyberať z radu od 1 po 80. Ak je so svojím výber spokojný svoj tiket si riadne skontroluje, potvrdí a po zadaní ochranného PIN kódu tiket odošle. Od tej chvíle je hráč zaradený do žrebovania o lákavé výhry.

Foto:TIPOS