• POČASIE S TIPOSOM!Tipujte teplotu pre miesto Žilina – letisko (Dolný Hričov), ktorá bude nameraná v nedeľu 05.04.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 90 mil. EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Divoké čerešne sú už v predaji. Vyhrajte až 50 000 EUR!    ●   
  • OZNAM-od 17. marca 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok, a to vždy od 10.00 do 14.00 hod    ●   
  • Buďte zodpovední! Hrať a vyhrávať môžete aj z domu online!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako sa darilo spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť v roku 2019?

Spoločnosť TIPOS zaznamenala v roku 2019 mimoriadne pozitívne výsledky z oblasti číselných lotérií, kasína a športových stávok. V prvom rade, bola spoločnosť štedrá k svojim hráčom, preto aj populárnu a hlavne obľúbenú číselnú lotériu LOTO počas leta zatraktívnila kampaňou Miliónová jazda s TIPOSom. Okrem lákavého Jackpotu a finančných výhier hráči hrali o 33 osobných automobilov. Mimoriadnej popularite sa u Slovákov aj v roku 2019 tešila európska číselná lotéria EUROJACKPOT, v ktorej slovenskí hráči mohli hrať aj tento rok až 4x o najvyšší Jackpot až 90 miliónov eur.

Portfólio produktov číselných lotérií sa ani v roku 2019 nezmenilo. Spoločnosť prevádzkuje 7 číselných lotérií a to LOTO, LOTO 5 z 35, EUROJACKPOT, Euromilióny, KENO 10, KLUB KENO a eKLUB KENO a súčasne doplnkové hry JOKER, EUROJACKPOT JOKER, Euromilióny JOKER a KENO JOKER. Stabilnú pozíciu najúspešnejšej číselnej lotérie v roku 2019 si udržala hra LOTO, ďalej nasleduje hra EUROJACKPOT, ktorá je úspešne spustená od roku 2015 a tretiu pomyselnú pozíciu si udržala hra KLUB KENO.
Portfólio okamžitých lotérií pozostáva zo širokej ponuky stieracích žrebov s rozmanitou tematikou, lákavými najvyššími výhrami, rôznymi hernými princípmi, či širokej škály nominálnej hodnoty za žreb od 50 centov až po 10 eur. Medzi stálice patrí rodinka žrebov Prasa v žite, Mega prasa v žite a Super prasa v žite, ktoré sú dlhodobo veľmi obľúbené medzi fanúšikmi žrebov. Netreba zabúdať ani na populárne žreby so státisícovými hlavnými výhrami ako Čierna perla a Veľká čierna perla, ktoré boli v predaji aj počas tohto roku. Ako každý rok v zimnom období je v predaji žreb s vianočnou tematikou Vianočná lotéria, ktorá prináša radosť a štedré výhry pod vianočný stromček.

Spoločnosť TIPOS sa na liberalizáciu trhu intenzívne pripravovala už od roku 2018 odkedy sa snažila odlíšiť od konkurencie a potvrdiť svoju pozíciu lídra na Slovensku. V roku 2019 rozširovala portfólio kasínových hier, implementovala nové výherné online prístroje a 14 nových elektronických okamžitých lotérií tzv. e-ŽREBOV. Aj prostredníctvom štedrých bonusových akcií na etipos.sk vytvárala pre hráčov profesionálne hráčske prostredie plné zábavy a výhier. Spustením novej jednoduchšej formy registrácie a kompletným redizajnom webovej stránky etipos.sk sa spoločnosť snažila uspokojiť potreby svojich verných, ale aj nových hráčov. Spoločnosť TIPOS taktiež zachytila trend smerovania internetových hier od webových aplikácií k mobilným aplikáciám a preto ponúka vybrané portfólio svojich hier z jednotlivých herní prostredníctvom mobilného webu a aplikácií pre platformy iOS a Android. Mobilné aplikácie etipos číselné lotérie, etipos kasíno a etipos tipkurz ponúkajú množstvo benefitov, pre ktoré sa tieto aplikácie oplatí mať vo svojich mobiloch.

Neodmysliteľnou súčasťou produktového portfólia sú aj športové stávky na TIPKURZ.sk. Spoločnosť TIPOS prevádzkuje športové stávky už pätnásty rok. Pre už spomínaných športových nadšencov je herňa prístupná nonstop 21 hodín denne, sedem dní v týždni. Najpopulárnejšími športami na tipovanie naďalej zostávajú futbal, tenis a slovenský fenomén – hokej. Stále väčšej obľube sa tešia stávky na prebiehajúce udalosti, tzv. Live stávky. Aj v rámci športových stávok počas celého roka mali hráči možnosť získať rôzne atraktívne bonusy počas významných športových podujatí ako boli majstrovstvá sveta v hokeji, či tenisové podujatia Roland Garos a Wimbledon. Aj v tejto oblasti sa snažila spoločnosť vyhovieť svojim zákazníkom, aby boli neustále v centre športového diania s možnosťou získania bonusov na ďalšie hranie prostredníctvom mobilnej aplikácie eTIPOS Tipkurz.

Projekty, ktoré spoločnosť TIPOS podporuje nesú v sebe známku kvality, šíria silnú myšlienku a sú predovšetkým prínosom pre mnohých ľudí a určené pre širokú verejnosť. Spoločnosť podporuje umelcov, športovcov, deti a mládež či znevýhodnených ľudí pri realizácií ich cieľov, snov a pozitívnych výsledkov. Aj v roku 2019 sme podporili slovenský šport, profesionálnych športovcov, športové kluby, ale aj mladé športové talenty. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, pokračovala aj v roku 2019 v hrdom exkluzívnom partnerstve so Slovenským olympijským a športovým výborom. Aj s našou pomocou rozvíjame športovú kariéru slovenských olympionikov, ktorí prinášajú skvelé výsledky zo svetových podujatí domov.

Prajeme všetkým hráčom spoločnosti TIPOS, aby im rok aj 2020 priniesol veľa šťastia, zdravia, úspechov a predovšetkým veľa radostí z krásnych výhier. Veríme, že sa ich túžby a sny zmenia aj prostredníctvom spoločnosti TIPOS na skutočnosť.