• POČASIE S TIPOSOM!Tipujte teplotu pre miesto Žilina – letisko (Dolný Hričov), ktorá bude nameraná v nedeľu 05.04.2020 o 12:00    ●   
  • Pridajte sa do klubu supermilionárov! Tento piatok žrebujeme 90 mil. EUR v hre  EUROJACKPOT!    ●   
  • Nové žreby Divoké čerešne sú už v predaji. Vyhrajte až 50 000 EUR!    ●   
  • OZNAM-od 17. marca 2020 do odvolania sú výhry vyplácané len v pondelok, v stredu a v piatok, a to vždy od 10.00 do 14.00 hod    ●   
  • Buďte zodpovední! Hrať a vyhrávať môžete aj z domu online!    ●   
Aktuálne
Späť

Ako sa Anastasia Kuzminová pripravuje na Vianoce?

Už o pár dní sa začína nádherné adventné obdobie a to je čas, kedy si mnohí uvedomujeme, že sa blíži vianočný čas. Najkrajšie sviatky roka prichádzajú. Práve v tomto období sa už zamýšľate, čím prekvapíte svojich blízkych pod vianočným stromčekom. Jedným z originálnych nápadov na vianočný darček môže byť aj žreb Vianočná lotéria. Práve ten zvykne byť skvelým doplnkom do mikulášskych či vianočných darčekov, keďže skrýva v sebe nadšenie, prekvapenie a možno aj fantastickú výhru.

Žreb Vianočná lotéria vyhľadáva aj olympijská víťazka Anastasia Kuzminová, ktorá spolupracuje so spoločnosťou TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.. Chcete vedieť, čo prezradila o Vianociach?
Anastasia Kuzminová sa netají tým, že svojich blízkych obdarúva nielen na Vianoce, ale v priebehu celého roka. „Rada obdarúvam ľudí počas celého roka. Bez toho, že by som od nich aj ja očakávala darček. Robí mi radosť, keď môžem niekoho nečakane prekvapiť a potešiť,“ usmieva sa Anastasia.

V týchto dňoch už aj ona zháňa darčeky pod vianočný stromček pre svojich blízkych a určite v nich nebude chýbať žreb Vianočná lotéria. „Považujem to za dobrý nápad. Podľa mňa tento typ darčeka na Vianoce spĺňa kritéria darčeka, ktorý by mohol prekvapiť a zároveň aj potešiť,“ tvrdí Anastasia Kuzminová, ktorá sa na blížiace sa Vianoce mimoriadne teší. „Veľakrát sme naše Vianoce trávili mimo Slovenska, lebo aj v tomto období som bola odcestovaná na tréningových sústredeniach spolu s celou rodinou. A tak som sa snažila niektoré tradície dodržiavať. Vždy som mala nabalené so sebou oblátky s medom, rybu, vianočné pečivo. Pre našu rodinu napríklad aj vôňa mandarínok je spojená s časom Vianoc,“ dodala Anastasia Kuzminová.

Zdroj foto: Anastasia Kuzminová